Klausova názoru si vážím, řekl Zeman k podpoře prezidenta

17.01.2013 21:07 | Zprávy

Kandidát na prezidenta Miloš Zeman si váží podpory Václava Klause. Uvedl to pro server Novinky.cz. Podle Klause by měl být hlavou státu člověk, co v České republice žil celý život.

Klausova názoru si vážím, řekl Zeman k podpoře prezidenta
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miloš Zeman

„Prezident Klaus v tomto případě vyjádřil obdobný názor jako já. A já si tohoto názoru samozřejmě vážím. Mohu to směle říci jako dlouholetý oponent jiných názorů Václava Klause,“ řekl Zeman serveru Novinky.cz, co říká nepřímému vyjádření podpory, které na jeho adresu vyslovil současný prezident.

Zeman zároveň vyvracel reakci svého soupeře Karla Schwarzenberga, který poznamenal, že se podpoře nediví, protože oba politici jsou kamarádi z Prognostického ústavu. „Bohužel musím pana Schwarzenberga opravit a u prezidentského kandidáta mě taková neinformovanost překvapuje,“ podotkl nejprve Zeman.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Mgr. Lucie Potůčková byl položen dotaz

Spravedlnost

Nebylo by nejspravedlivější, kdybyste jako politici neměli imunitu? Proč ji nezrušíte? Podle mě tak se sebe děláte něco víc. Kdybyste neměli imunitu, tak by pak ani nemohla nastat situace, že někdo nebude vydán a vyšetřován. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl vyhlásil válku Oganesjanovi. Přepadli mu dceru

8:22 Rajchl vyhlásil válku Oganesjanovi. Přepadli mu dceru

Předseda strany PRO Jindřich Rajchl podal trestní oznámení na aktivistu Vojtěcha Pšenáka, asistenta …