Klausovec Bednář bude kandidovat za Svobodné do Senátu

02.02.2012 11:06

Ve stranických primárkách byl jako kandidát do Senátu zvolen profesor Miloslav Bednář, pravicový filosof a místopředseda Strany svobodných občanů. Kandidovat bude na Praze 12.

Klausovec Bednář bude kandidovat za Svobodné do Senátu
Foto: facebook
Popisek: Profesor Miloslav Bednář
reklama

Místopředseda Svobodných a filosof Bednář je hlasitým kritikem Evropské unie, která podle něho směřuje k socialistické diktatuře a Nicolas Sarkozy a Angela Merkelová smýšlejí neomarxisticky. Svým vývojem dle jeho dřívějších vyjádření pro ParlamentníListy.cz Evropská unie směřuje k rychlému rozpadu.

Jednašedesátiletý Prof. PhDr. Miloslav Bednář absolvoval filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, před listopadem 1989 však z politických důvodů v oboru filozofie nesměl pracovat a živil se také jako prodejce ve výrobním družstvu.

Od roku 1990 po odborné rehabilitaci pracuje ve Filozofickém ústavu Akademie věd ČR a vyučuje také na Filozofické fakultě UK. Dříve byl členem ODS, dnes působí jako místopředseda Strany svobodných občanů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Radim Panenka
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Prší a venku se setmělo, tato noc nebyla krátká. Šlachtovo politické angažmá budí ze snů. Jde o vysoké politiky. Modré, oranžové, rudé

4:44 Prší a venku se setmělo, tato noc nebyla krátká. Šlachtovo politické angažmá budí ze snů. Jde o vysoké politiky. Modré, oranžové, rudé

Posledních několik týdnů se celkem živě spekuluje o tom, že by někdejší ředitel ÚOOZ Robert Šlachta …