Klausův Forejt o britské královně: I vnoučata se u ní řadí podle protokolu

06.02.2012 20:06 | Zprávy

Je to právě šedesát let ode dne, kdy britská princezna Alžběta po náhlé smrti svého otce Jiřího IV. převzala vládu lidu Velké Británie do vlastních rukou. Královna plánuje toto významné výročí oslavit až v červnu spolu se svými 86. narozeninami. Za dobu své vlády nikomu neposkytla rozhovor, o jejích zálibách i zvyklostech se veřejnost dozvídá jen zprostředkovaně.

Klausův Forejt o britské královně: I vnoučata se u ní řadí podle protokolu
Foto: ParlamentníListy.cz
Popisek: Pražský hrad

„Miluje koně, má ráda dlouhé procházky a dlouhé projížďky autem. To se moc neví, ale Alžběta sama řídí vůz, už od svých šestnácti let, kdy se připojila k armádě,“ uvedl hradní ceremoniář Jindřich Forejt v pondělním Interview ČT 24.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jhe

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Jak je to doopravdy?

Dobrý den, znám vás jako ekonomku. Teď kandidujete na kandidátce SPD. Zajímá mě tak, zda souhlasíte s tím, co SPD tvrdí o Ukrajincích, že jako Češi chudneme na tom, že poskytujeme pomoc a azyl? Nebo kde je problém, proč je naše životní úroveň podprůměrná? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ne, prosím, ne.“ Viděli Evu Holubovou v Kauflandu

16:30 „Ne, prosím, ne.“ Viděli Evu Holubovou v Kauflandu

Eva Holubová se po nějaké době opět proslavila na sociální síti. Dělá „babičkovský idol“ pro řetězec…