Komentátor LN vyčítá knížeti hloupý výrok, špatnou kampaň a bojí se nejhoršího

22.01.2013 9:04 | Zprávy

Ke konci kampaně prezidentského kandidáta Karla Schwarzenberga (TOP 09) už vůbec nejde o kult exotického šlechtice, ale o to, aby se prezidentem nestal nejhorší premiér v české novodobé historii. Kníže a celý jeho tým by tak měl podle komentátora Lidových novin Daniela Kaisera spustit negativní kampaň vůči Miloši Zemanovi. O kvalitě dosavadní "knížecí" kampaně má Kaiser vážné pochybnosti.

Komentátor LN vyčítá knížeti hloupý výrok, špatnou kampaň a bojí se nejhoršího
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karel Schwarzenberg

Schwarzenbergův tým by měl podle komentátora LN Daniela Kaisera přestat s dosavadním stylem velebení knížepána. Strategie se totiž již vyčerpala a začíná být spíše kontraproduktivní.

Kulturkampf

Kaiser tvrdí, že v táboře knížete by se nemělo zapomenout na vlastní příspěvek k tomu, že prezidentská kampaň ve druhém kole degenerovala v „kulturkampf“ typu: Bohužel, volby vyhrál Zeman. Podlehli jsme jeho podpásové kampani s přispěním rodiny Klausovy, kampani, která kandidáta vykreslila jako poloněmce, zdegenerovaného šlechtice s fašistickým rodokmenem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jno

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Vážený pane poslanče

snaha vypovědět či přeprodat F-35 z programového prohlášení vypadla, proč? Vy s tím souhlasíte? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nájmy dál letí nahoru. Někde i o tisíce

10:18 Nájmy dál letí nahoru. Někde i o tisíce

V některých městech ceny nájmů v poslední době drasticky vystřelily a zejména v Brně nájemníci nevěř…