Komentátor Steigerwald prý poznal hranici nechutnosti. Viděl tam Putina a Semelovou

11. 12. 2014 7:44

Komentátor Reflexu Karel Steigerwald prý v minulém týdnu poznal hranici nechutnosti. Stalo se tak ve chvíli, kdy na televizní obrazovce mluvil Vladimir Putin, a pod ním na informační liště běhala informace o osvobození komunistické poslankyně Marty Semelové.

Komentátor Steigerwald prý poznal hranici nechutnosti. Viděl tam Putina a Semelovou
Foto: red
Popisek: Marta Semelová (KSČM)

Putin podle něj v paláci po carovi napodoboval Brežněva a všechny předchozí vůdce starou písničkou ruského imperialismu. Posluchači prý jeho výkladu Západu jako sídla zla a fašismu tleskali, protože byli rádi, že ruské štěstí je uvězněno kdesi v nedohledné budoucnosti a aktuálně není třeba o ně usilovat.

Během projevu ruského prezidenta přenášeného Českou televizí běžela na informační liště pod obrazem zpráva, že poslankyně KSČM Marta Semelová nebude dále stíhána za své výroky o Miladě Horákové a úspěších stalinismu padesátých let. „Nahoře zrození stalinského cara v moderním rouše, dole mrňavá česká stalinská babička. Velké a malé, ubohé a směšné,“ srovnává komentátor.

Zatímco Putin podle něj upevňuje ubohost obyčejného ruského člověka výklady, jak se s ní má v zájmu moci velkého Ruska smířit, Semelová prý upevňuje víru pravověrných komunistů u nás, kteří z Filipovy sněmovní KSČM pomalu získávají dojem, že je to revizionistická banda zaprodaných vyžírků, pečujících jen o svá parlamentní koryta. Semelová jim prý ukazuje, že strana stále umí být i ostrá.

Předáci KSČM skutečně připomínající spíše vyžírky, podle něj „stalinskou babu“ v partaji vítají. Přivede je tak ke korytům přes sekernické čety, které by jinak hledaly štěstí jinde.

Putin, bývalý obyčejný rozvědčík, je dnes carem, který ale nemá carský původ, a tak musí zašlapat každého, kdo by jeho pozici ohrožoval. „Když si na něj nějaký Rus něco zkusí, svou mocí ho zašlápne, protože on je zachránce pospolitého Ruska zavařenin a vodky před zlobou zkaženého Západu pornografie,“ píše komentátor.

Naivní Semelová prý tvoří s vychytralým Putinem nádherný obraz umírající epochy. „Ale pozor, to umírání může částo vypadat jako znovuzrození,“ píše dále. Přinejmenším Putin si to prý myslí. Jenže přehlédl, že Rusko se vzdává namáhavé cesty k demokracii a místo toho volí pohodlnou cestu práskání karabáče. Semelová si prý nejspíš myslí totéž a nevidí, že její lži ke komunismu žádného novice nepřilákají. Vysmívání se mučeným, že se přiznali, je totiž podle Steigerwalda hranicí, kterou ani mladí revolucionáři nekousnou.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nejdříve škodolibé poznámky, teď jedna omluva za druhou. Čižinský, Pekarová Adamová a další šířili lež a doplatili na to

19:55 Nejdříve škodolibé poznámky, teď jedna omluva za druhou. Čižinský, Pekarová Adamová a další šířili lež a doplatili na to

Některým poslancům přišla z e-mailu předsedy SPD Tomia Okamury speciální vánoční nabídka, že si prý …