Komentátor z Babišových novin vysvětlil, proč nechtějí na radnicích vládnout s ANO

24.10.2014 11:21 | Zprávy
autor: luš

Skládání radničních koalic vrcholí a je čím dál více zřejmé, že se hnutí ANO v mnoha městech, kde vyhrálo volby, podílet na vládě nebude. Podle komentátora MF Dnes Miroslava Koreckého je to důsledek chování hnutí ANO vůči ostatním stranám.

Komentátor z Babišových novin vysvětlil, proč nechtějí na radnicích vládnout s ANO
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš

Politická strana má podle Koreckého v předvolební kampani na výběr ze dvou možných strategií. Buď se vymezuje vůči všem ostatním, čímž osloví hodně voličů, ale naštve své konkurenty, nebo se snaží pečovat o svůj koaliční potenciál. Což sice není přitažlivá strategie, ale je to mnohem bezpečnější cesta, jak se dostat k účasti v koalicích na všech úrovních.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Omluvte se za omluvu. A pošlete půl milionu. Vaše Prague Pride

4:46 Omluvte se za omluvu. A pošlete půl milionu. Vaše Prague Pride

Aliance pro rodinu má zaplatit milion korun spolkům Prague Pride a Konsent za to, že naznačila jejic…