Komunista Cvalín poslal ostrý vzkaz europoslanci Štětinovi: To vy chcete válku!

15.05.2015 21:35

Člen KSČM Petr Cvalín poslal jasný vzkaz europoslanci Jaromíru Štětinovi (TOP 09). Dá se prý říci, že Štětina je tím, kdo si přeje válku po boku USA, zatímco prezident Zeman hájí život v míru stejně jako Ruská federace.

Komunista Cvalín poslal ostrý vzkaz europoslanci Štětinovi: To vy chcete válku!
Foto: Archiv PC
Popisek: Petr Cvalín

„Ruská federace není ve válce se žádnou zemí na světě. Z vašeho neustálého vyjadřování na adresu Ruska nejen já usuzuji, že si přejete, aby NATO vyhlásilo válku Rusku. Zemi, která dlouhá léta zaručovala stabilitu a mír v Evropě,“ napsal komunista na svém blogu na serveru iDnes.cz.

Pokud Štětina obviňuje prezidenta Zemana z vlastizrady, měl by vzít v potaz, že prezident ve skutečnosti pracuje v zájmu svých občanů, neboť ti si přejí mír. Naopak Štětina je prý tím, kdo na půdě Evropského parlamentu rozeštvává. Vehnat nás do války se prý ale podle Cvalína Štětinovi nesmí podařit.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Polák dělal bordel, dostal přes držku. Feťák se pomočil, dealeři zdrhali, neutekli. Policisté v Hradci ukázali, jak zatočit s drogami. Slídili jsme na Hip Hop kempu

18:52 Polák dělal bordel, dostal přes držku. Feťák se pomočil, dealeři zdrhali, neutekli. Policisté v Hradci ukázali, jak zatočit s drogami. Slídili jsme na Hip Hop kempu

Festival Hip Hop Kemp, jehož 18. ročník se pomalu chýlí ke konci, čeká propad návštěvnosti zhruba na…