Komunista: Kdyby ČSSD vyhrála volby, nedostala by ani tichou podporu

08.07.2012 21:45 | Zprávy

Skalní příznivec strany KSČM Miroslav Pořízek se v časopisu Dialog veřejně rozhořčoval nad současným postavením komunistické strany. Podle něho ale je naděje na zlepšení, do čela by komunistům mohl paradoxně podle Pořízka dopomoci současný premiér Petr Nečas.

Komunista: Kdyby ČSSD vyhrála volby, nedostala by ani tichou podporu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební kampaň KSČM

“Nečasova asociální vláda rozpočtové nezodpovědnosti, kterou stíhá jeden skandál za druhým, má jen mizivou podporu veřejnosti. Nedokáže účinně řešit žádný podstatný problém naší společnosti, naopak tyto problémy ještě narůstají,” je přesvědčen Pořízek. Podle něho svým přístupem současné vedoucí strany ztrácí na oblibě, což by mohlo časem otevřít dveře jak KSČM, tak i sociálním demokratům. Ti si ale drží od komunistů odstup a dávají jasně najevo, že by do vlády šli radši s lidovci či zelenými.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: ane

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Proč přijímat něco, co je k ničemu?

Pokud vím, i vy jste jste pak byli proti migračnímu paktu, i když za připojením k němu paradoxně stojíte také vy. I teď tvrdíte, že je nutné ho změnit a vylepšit. Proč by to nemělo jít potom, co ho odmítneme? Nebo v EU to tak funguje, že když něco odmítnete, máte smůlu a můžete jen šoupat nohama?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kyjev návrh nepřijme, tuší Kotrba. Stále jej někdo platí

20:50 Kyjev návrh nepřijme, tuší Kotrba. Stále jej někdo platí

Aktuální návrh mírové dohody podle analytika Štěpána Kotrby Ukrajina nepřijme. „Kyjev stále někdo kr…