Konference zhodnotí roli ČR v Severoatlantické alianci

28. 6. 2012 6:11

V Praze se ve čtvrtek uskuteční konference, která zhodnotí uplynulých deset let Severoatlantické aliance (NATO) a roli, kterou v ní měla Česká republika. Na konferenci promluví například ministr obrany Alexandr Vondra nebo bývalý velvyslanec ČR při NATO Karel Kovanda.

Konference zhodnotí roli ČR v Severoatlantické alianci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr obrany Alexandr Vondra

Dále vystoupí někdejší náčelník vojenské zpravodajské služby Andor Šándor či sociolog Ivan Gabal.

Konference připomene výročí vrcholné schůzky členských zemí aliance, která se odehrála v českém hlavním městě. "Uplynulo deset let od pražského summitu NATO konaného poprvé v historii aliance v nové členské zemi bývalého východního bloku, na kterém se současně NATO rozšířilo o historicky nejvyšší počet nových členských zemí," uvádí pozvánka na akci.

Účastníci konference se budou zabývat tím, kam se aliance za uplynulých deset let posunula a jak se za uvedenou dobu změnila role České republiky v NATO.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jno, čtk

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hrubost a arogance Sommerové! Většinu voličů má za debily a nebyla by asi proti, aby byli zbaveni hlasovacího práva. Petr Žantovský je ohromen mediálním vystoupením režisérky

5:15 Hrubost a arogance Sommerové! Většinu voličů má za debily a nebyla by asi proti, aby byli zbaveni hlasovacího práva. Petr Žantovský je ohromen mediálním vystoupením režisérky

TÝDEN V MÉDIÍCH S vnitroódeesáckými mechanismy, díky nimž se vyhazují z ODS ti, kteří nad svými spo…