Korupci podporují i média, naznačil manžel Vondráčkové

17.06.2012 18:04

Suverenita Jany Bobošíkové v nadcházejících krajských volbách získá mediálně známou posilu. Svůj záměr kandidovat do zastupitelstva ve Středočeském kraji potvrdil v nedělním Pressklubu na Frekvenci 1 manžel zpěvačky Heleny Vondráčkové Martin Michal. O jeho vstupu do politiky už před časem ParlamentníListy.cz informovaly.

Korupci podporují i média, naznačil manžel Vondráčkové
Foto: archiv
Popisek: Martin Michal a Helena Vondráčková

Michal se domnívá, že právě strana Jany Bobošíkové představuje přínos pro občany. Myslí si to prý i jeho žena. „Já bych to uvedl na pravou míru. Rozhodl jsem se pomoct Středočeskému kraji, protože všichni víme, co se tam teď děje," prohlásil Michal. Mimo obecného zlepšení obrazu kraje chce bojovat např. za zlepšení životního prostředí.

Média účelově manipulují

Suverenita se netěší právě nejsilnější podpoře voličů, hrozí totiž, že nepřekoná pětiprocentní hranici nezbytnou pro vstup do zastupitelstva. Michal k tomu ovšem poznamenává - tyto průzkumy bývají ze strany médií zmanipulovány.

„Média dělají to, co dělala i dříve, to znamená, že interpretují předvolební průzkumy tak, aby ve volbách vyhrávaly strany, které jim nebudou dělat problémy. Já tomu říkám, že je to politická korupce ze strany médií,“ zdůraznil Michal.

Manžel Vondráčkové je znám jako důsledný kritik bulvárního tisku, který neváhá popohnat odpovědné i k soudu. V souvislosti s možným angažmá v politice se však neobává, že by bulvární tlak ještě vzrostl. V minulosti byl totiž prý natolik silný, že už to snad nemůže být horší.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Exprezident Klaus udeřil na ČT: Skandální. Kulturní neomarxistická propaganda! Toto přebírají z německé televize

6:30 Exprezident Klaus udeřil na ČT: Skandální. Kulturní neomarxistická propaganda! Toto přebírají z německé televize

Exprezident Václav Klaus v textu pro páteční MF Dnes napsal, že donedávna netušil, jak Česká televiz…