Korupci podporují i média, naznačil manžel Vondráčkové

17.06.2012 18:04

Suverenita Jany Bobošíkové v nadcházejících krajských volbách získá mediálně známou posilu. Svůj záměr kandidovat do zastupitelstva ve Středočeském kraji potvrdil v nedělním Pressklubu na Frekvenci 1 manžel zpěvačky Heleny Vondráčkové Martin Michal. O jeho vstupu do politiky už před časem ParlamentníListy.cz informovaly.

Korupci podporují i média, naznačil manžel Vondráčkové
Foto: archiv
Popisek: Martin Michal a Helena Vondráčková
reklama

Michal se domnívá, že právě strana Jany Bobošíkové představuje přínos pro občany. Myslí si to prý i jeho žena. „Já bych to uvedl na pravou míru. Rozhodl jsem se pomoct Středočeskému kraji, protože všichni víme, co se tam teď děje," prohlásil Michal. Mimo obecného zlepšení obrazu kraje chce bojovat např. za zlepšení životního prostředí.

Média účelově manipulují

Suverenita se netěší právě nejsilnější podpoře voličů, hrozí totiž, že nepřekoná pětiprocentní hranici nezbytnou pro vstup do zastupitelstva. Michal k tomu ovšem poznamenává - tyto průzkumy bývají ze strany médií zmanipulovány.

„Média dělají to, co dělala i dříve, to znamená, že interpretují předvolební průzkumy tak, aby ve volbách vyhrávaly strany, které jim nebudou dělat problémy. Já tomu říkám, že je to politická korupce ze strany médií,“ zdůraznil Michal.

Manžel Vondráčkové je znám jako důsledný kritik bulvárního tisku, který neváhá popohnat odpovědné i k soudu. V souvislosti s možným angažmá v politice se však neobává, že by bulvární tlak ještě vzrostl. V minulosti byl totiž prý natolik silný, že už to snad nemůže být horší.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Čeští muslimové a terorismus? Je zde text, který odhalil mnohé

15:25 Čeští muslimové a terorismus? Je zde text, který odhalil mnohé

V České republice je něco přes 20 tisíc vyznavačů islámu. Tito čeští muslimové znovu a znovu odsuzuj…