Kraus v pořadu vylepšoval obraz primátora Hudečka

09.06.2013 8:38

Moderátor Jan Kraus v pátek ve svém pořadu vylepšoval obraz pověřeného primátora Prahy Tomáše Hudečka (TOP 09). Na něj se přitom snáší kritika od starostů městských částí, podle kterých podcenil povodeň, předváděl amatérismus a byl arogantní.

Kraus v pořadu vylepšoval obraz primátora Hudečka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomáš Hudeček
reklama

Server prvnízprávy.cz ale připomíná, že Jan Kraus už v minulosti propagoval politiky z TOP 09. Naopak na představitele ODS a ČSSD vždy rád zaútočil.

Kraus debatou Hudečka prováděl a napovídal mu

V pátek v pořadu Show Jana Krause přišel Hudeček jako první host a hned po 12 minutách zase odcházel. Kraus přitom zdůrazňoval, že úřadující primátor odchází pracovat pro blaho Pražanů.

Prvnízprávy.cz tvrdí, že Kraus celou dobu Hudečkovi pomáhal s otázkami, napovídal mu a mnohé za něj vysvětloval. Hudeček krátce přitakával a potvrzoval to, co říkal Kraus – magistrát nepochybil, vše proběhlo správně, spolupráce s vodohospodáři byla výborná.

Během diskuse se Kraus opřel do ODS a ČSSD

Kraus si na Hudečka nepřipravil žádné nepříjemné dotazy. Zároveň pohanil exprimátora Bohuslava Svobodu (ODS), ministra zemědělství Petra Bendla (ODS) a politiky z ČSSD.

"Možná budete nakonec popravenej a upálenej, to se v politice děje, to se není čemu divit," prohlásil Kraus, aby zdůraznil, že ostatní Hudečkovi křivdí.

Hudeček se pak některá selhání snažil svalit na média. „V neděli ráno jsem potřeboval volat do médií, že se blíží voda…“, řekl a nejspíš měl na mysli, že novináři nereagovali na jeho varování.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vfe
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vyřeší se to samo. Profesor Flegr rozsekal TV Nova. I Český lev by prošel

13:05 Vyřeší se to samo. Profesor Flegr rozsekal TV Nova. I Český lev by prošel

Zjednodušte testování na covid. Stačí dva administrativní úkony a o zbytek se postarají firmy, které…