Kraus v pořadu vylepšoval obraz primátora Hudečka

09.06.2013 8:38 | Zprávy

Moderátor Jan Kraus v pátek ve svém pořadu vylepšoval obraz pověřeného primátora Prahy Tomáše Hudečka (TOP 09). Na něj se přitom snáší kritika od starostů městských částí, podle kterých podcenil povodeň, předváděl amatérismus a byl arogantní.

Kraus v pořadu vylepšoval obraz primátora Hudečka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomáš Hudeček

Server prvnízprávy.cz ale připomíná, že Jan Kraus už v minulosti propagoval politiky z TOP 09. Naopak na představitele ODS a ČSSD vždy rád zaútočil.

Kraus debatou Hudečka prováděl a napovídal mu

V pátek v pořadu Show Jana Krause přišel Hudeček jako první host a hned po 12 minutách zase odcházel. Kraus přitom zdůrazňoval, že úřadující primátor odchází pracovat pro blaho Pražanů.

Prvnízprávy.cz tvrdí, že Kraus celou dobu Hudečkovi pomáhal s otázkami, napovídal mu a mnohé za něj vysvětloval. Hudeček krátce přitakával a potvrzoval to, co říkal Kraus – magistrát nepochybil, vše proběhlo správně, spolupráce s vodohospodáři byla výborná.

Během diskuse se Kraus opřel do ODS a ČSSD

Kraus si na Hudečka nepřipravil žádné nepříjemné dotazy. Zároveň pohanil exprimátora Bohuslava Svobodu (ODS), ministra zemědělství Petra Bendla (ODS) a politiky z ČSSD.

"Možná budete nakonec popravenej a upálenej, to se v politice děje, to se není čemu divit," prohlásil Kraus, aby zdůraznil, že ostatní Hudečkovi křivdí.

Hudeček se pak některá selhání snažil svalit na média. „V neděli ráno jsem potřeboval volat do médií, že se blíží voda…“, řekl a nejspíš měl na mysli, že novináři nereagovali na jeho varování.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.
 

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vfe

Zkušenosti

Podle všeho se nad vámi stahují mračna a eurokomisařkou zřejmě nebudete. Co říkáte na to, že jste u vládní koalice ztratila podporu? A nemyslíte, že vzhledem k vaší kauze a 0 zkušenostem s politikou byste se nominace měla vzdát sama? Neuvažovala jste o tom? Netvrdím, že nemáte být v politice, ale ne...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Chceš byt 2kk v Praze? Táto, dej 800 tisíc Kč, babi, ty jenom 380. Investor poradil, bylo zle

16:04 Chceš byt 2kk v Praze? Táto, dej 800 tisíc Kč, babi, ty jenom 380. Investor poradil, bylo zle

Pořídit nový byt je kvůli přemrštěným cenám pro dnešní mladou generaci velký problém. S radou nyní p…