Krnáčová v kožených kalhotách děkovala policistům

23.03.2015 15:41 | Zprávy
autor: tan

Pražská primátorka Adriana Krnáčová se v úterý zúčastnila slavnostního předávání Cen ředitele krajského ředitelství policie hlavního města Prahy za rok 2014 v Brožíkově sále Staroměstské radnice.

Krnáčová v kožených kalhotách děkovala policistům
Foto: Praha.eu
Popisek: Pražská primátorka Adriana Krnáčová

„Naše dnešní společnost zoufale postrádá hrdiny. Policisté, kteří nasazují své zdraví a životy v zájmu zajištění bezpečí druhých, jimi bezesporu jsou. Ke komu by však měli vzhlížet sami policisté? Kdo by měl být vzorem pro ty, kteří by sami měli být vzorem pro ostatní. Možná, že odpověď na tuto otázku nám poskytne bližší seznámení se s naprosto mimořádnou prací vítězů cen, které tu dnes slavnostně předáváme. Děkuji vám za práci, kterou dennodenně odvádíte,“ řekla Krnáčová.

Vítězové jednotlivých kategorií budou nominováni do celostátní soutěže policista, kterou každoročně vyhlašuje policejní prezident.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Agromamuti

Mohl byste zveřejnit komu přesně a jaké částky posílá tato vláda? Myslím v souvislosti s vaším tvrzením o zasílání miliard agromamutům. Netvrdím, že neříkáte pravdu, jen bych ocenil, kdybyste byl konkrétní. Děkuji.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ošklivý původ „evropanství“. Hoffman v něm našel Němce

17:33 Ošklivý původ „evropanství“. Hoffman v něm našel Němce

POHLED IVANA HOFFMANA Být Evropanem dnes znamená být na německý způsob fanaticky zelený, genderově h…