Krvavý pátek: 27 mrtvých v Tunisku

26.06.2015 14:23 | Zprávy
autor: čtk, mp

Z východotuniského města Súsa je dnes hlášen teroristický útok na hotel. Bez dalších detailů o tom informoval místní rozhlas. Na místě byla slyšet střelba. Útok potvrdily tuniské policejní zdroje, podle nichž se jednoho útočníka podařilo zabít. Útok si podle police vyžádal oběti nebo raněné.

Krvavý pátek: 27 mrtvých v Tunisku
Foto: wiki
Popisek: Vlajka Tuniska

Podle televizní stanice Al-Arabíja jde o sebevražedný atentát. Mezi lidmi na pláži prý zavládla panika, slyšeli výbuch a střelbu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Kamal Farhan byl položen dotaz

Podle vás větrné elektrárny zavání dalším solárním tunelem - možná

Jak je ale možné, že je to možné? Proč legislativa nefunguje tak, aby k tunelům nedocházelo? Stejně tak je to s korupcí. Ničemu nejde zabránit asi zcela, ale přeci něco dělat můžete. Nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kde byli všichni ti kritici? Babiš ukázal, jak to chodilo za Černochové

18:35 Kde byli všichni ti kritici? Babiš ukázal, jak to chodilo za Černochové

„Já vám podávám ty informace, které jsou objektivní. A teďka se soustřeďte, teď uslyšíte něco, co js…