Laudát: Teď Zeman naštve Trumpa a Putina. Takhle dopadne každý, kdo chce jezdit na více koních současně!

10.04.2017 10:02 | Zprávy

Poslanec František Laudát (TOP 09) na svém facebookovém profilu zkonstatoval, že prezident Zeman se dostává do úzkých. Proč?

Laudát: Teď Zeman naštve Trumpa a Putina. Takhle dopadne každý, kdo chce jezdit na více koních současně!
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Laudát

„Po americké odvetě v Sýrii Zeman neví, koho naštvat dřív, jestli Trumpa, nebo ukřivděného Putina. Zemanovo případné mlčení však může naštvat oba. Takhle dopadne každý, kdo chce jezdit na více koních současně,“ uvedl Laudát. 

„Nikoho to nenaštve, nikoho to nezajímá,“ podotýká pak diskutující. 

Další pak konstatuje, že když chce být někdo kamarádem se všemi, může se stát, že nakonec nemá kamaráda v nikom.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

AI

Umělá inteligence je na jednu stranu dobrá věc, ale nemyslíte, že je i dost nebezpečná? Řeší někdo, jak zabránit tomu, aby o nás neshromažďovala zejména osobní data, která pak půjde zneužít? Děkuji za odpověď. Klára

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Putina odboural vtipem a odpůrci vypění. Úplně nahý Jarek Nohavica

10:00 Putina odboural vtipem a odpůrci vypění. Úplně nahý Jarek Nohavica

Spokojený a oblíbený umělec, který na výtky ohledně medaile od Vladimira Putina odpovídá vtipem. Ale…