„Považuji za vhodné, aby po zbytek volebního období, ve kterém bude kladen stále větší akcent na nadcházející volby, funkci předsedy klubu zastával ten, kdo v nich bude kandidovat,“ uvedl Laudát v tiskové zprávě.
Kučera je ve sněmovně členem hospodářského výboru a výboru pro životní prostředí. Vykonává také funkci radního v Lounech. „Těší mě, že náš poslanecký klub tvoří parta lidí, která vždy mluvila jednotně, uměla si prosadit svoje názory a přistupovala aktivně k práci ve sněmovně. Chtěl bych takto klub dovést k úspěšným volbám,“ řekl Kučera.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Dokumenty, zásady a pravidla ParlamentníListy.cz
Změna Evropy
Zajímalo by mě, jak přesně to myslíte, že se společná Evropa musí měnit? Tvrdíte, že je třeba posílit konkurenceschopnost, bezpečnost, energetickou odolnost. Nemyslíte ale, že právě v tom ale EU dost selhává a je čím dál slabší?
Další články z rubriky
9:45 „O tom dnes nemluvme.“ Drulák se postavil aktivistům s ukrajinskými vlajkami
Na Festivalu Dne Vítězství na Staroměstském náměstí v Praze se v sobotu sešli kromě účastníků oslavy…
- 9:12 Chaunova obžaloba: Pavel jedná proti národním zájmům
- 8:05 Trump odtajnil složky UFO. Každá odpověď přináší nové otázky
- 7:09 Sorry jako. 2029, 2033, 2037. Babiš vyděsil opozici
- 21:20 Výpalné. Kam se poděla svoboda slova? Zkušený novinář zklame fanoušky ČT
- 18:30 Foltýn: Ukrajina nám kupuje čas. Neváhejme s jejím členstvím v EU


