Lékař Barták se v nemocnici schovává. Kryjí ho kolegové, píše bulvár

30.08.2011 7:02

Pražský lékař Jaroslav Barták se v nemocnici v klidu a v luxusu schovává před spravedlností. Kryjí ho přitom kolegové. Touto teorií se zabývají bulvární deníky Blesk i Aha.

Lékař Barták se v nemocnici schovává. Kryjí ho kolegové, píše bulvár

Barták byl zadržen na letišti po svém návratu z dovolené. To podle Aha! ještě rozhazoval arogantní úsměvy, u policejního výslechu mu ale úsměv zamrzl na tváři a když uviděl celu, ve které měl strávit noc, začal si stěžovat na bolest na hrudi. Místo ve vězení tak skončil v nemocnici. A rozhodně se tam nemá zle, má soukromí i pohodlí.

"Je to jeden z nejlepších pokojů, co tady máme. Je to jednolůžkový pokoj s velkým balkonem a výhledem do klidné zahrady," popsal deníku Blesk zdroj z nemocnice, kde Barták tráví svůj pobyt Na Bulovce.

Sledujeme téma: Aféry doktora Bartáka

Aha! spekuluje, že Bartáka zřejmě kryjí jeho kolegové lékaři, se kterými se léta dobře zná. Ti se k věci odmítají vyjadřovat, k Bartákovu stavu jen prozradili, že prodělal hypertenzní krizi, tedy přechodně zvýšený tlak. Zatím nerozhodli, zda je pacient schopen vrátit se k výslechu, nebo alespoň převezen do vazební nemocnice.

Znají se. Myslím, že ho kryjí

Že ho kolegové kryjí, se prý domnívají i někteří policisté. "Kardiologové jsou jeho kolegové. Znají se ze školy či kongresů. Myslím, že ho kryjí," řekl deníku jeden z nich.

Bartákovi se v nemocnici zlepšila nálada, kvůli hospitalizaci na něj nemůže být uvalena vazba. Věří prý v to, že se prokáže jeho nevina.

Lékař, který má prý výrazné konexe v pražské komunální politice, je obviněn z týrání, vydírání a sexuálního obtěžování hned několika svých bývalých asistentek. Cítí se nevinen.

Čtěte:

Lékař Barták si může jít sednout do vězení až na čtyři roky

Lékař Barták se už jednou vyhnul trestu díky penězům

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: par

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Horáček odhalil pikantnosti ze zákulisí prezidentské kampaně: Na velkoplošnou obrazovku s Drahošem se díval jeden člověk. Vítačka Vášáryová nám ubírala hlasy...

18:55 Horáček odhalil pikantnosti ze zákulisí prezidentské kampaně: Na velkoplošnou obrazovku s Drahošem se díval jeden člověk. Vítačka Vášáryová nám ubírala hlasy...

REPORTÁŽ Máme na víc. Předpremiéru dokumentu s tímto názvem, o posledních prezidentských volbách, vi…