Lékař Hnízdil se svérázně vyjádřil k politické krizi: Je to boj gangů a psychopatů

9. 5. 2017 18:31

Lékař celostní medicíny doktor Jan Hnízdil má za to, že český politický systém je nemocný, neboť v ní působí celá řada psychopatů. Velmi dobře je to prý vidět např. na aktuální politické krizi.

Lékař Hnízdil se svérázně vyjádřil k politické krizi: Je to boj gangů a psychopatů
Foto: facebook.com
Popisek: Rehabilitační lékař Jan Hnízdil
reklama

Doktor Jan Hnízdil, který se zabývá celostní medicínou, má za to, že česká politika má velký problém, a s nimi vlastně všichni Češi, Moravané a Slezané, protože nemohou žít tak, jak dnes žijí, neboť je to vede do záhuby. Vyřešit tuto situaci nemohou ani dnešní politici, protože dnes podle jeho názoru sedí v parlamentu psychopati. „V české politice je obrovské množství psychopatů,“ poznamenal Hnízdil v rozhovoru se Zuzanou Bubílkovou v Kauze dne na Rádiu Impuls.

„Ona psychopatie není nemoc, ono je to vlastně postižení. Stejně jako se člověk může narodit bez jedné končetiny, tak se mohou narodit lidé, kteří nemají v mozku vyvinutá centra pro empatii a spolupráci. Oni vidí pero a říkají si, no tak ho vezmu. Oni jdou klidně opilí ke korunovačním klenotům... A pak se ještě diví, čemu se divíme,“ pokračoval lékař.

Psychopaty je podle jeho názoru těžké poznat, protože vypadají normálně, ale nemají vyvinuté sociální cítění. Ukazuje to i aktuální vládní krize, kde podle Hnízdila nejde o nějaký střet politických idejí.

Celý rozhovor naleznete zde.

„To je kombinace těžké psychopatologie a souboje gangů... Tady dochází k velice drsnému rozdělování moci,“ je přesvědčen Hnízdil.  

Nakonec prozradil, že dostal několik pozvánek do politiky, ale všechny odmítl. „Mě zvali do politiky Zelení, LES, Dokonce i pan Babiš si mě pozval na schůzku a oni mi tvrdili, že je ty moje myšlenky zaujaly, ale že bych je teprve v politice mohl plně rozvíjet. Já s tím nesouhlasím. Já bych v politice přišel o tu svou nezávislost, o svou svobodu,“ podotkl s tím, že politika může poškodit zdraví každého slušného člověka. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Mrkvový ignorant. Zbláznil se ten Babiš už úplně? Telička napráskal, jak si o svém bývalém předsedovi povídá v Bruselu

17:33 Mrkvový ignorant. Zbláznil se ten Babiš už úplně? Telička napráskal, jak si o svém bývalém předsedovi povídá v Bruselu

Čau lidi. Premiér Babiš sdílel na svém facebooku mrkvový cupcake. A lidi mu ho dali sežrat. Polovina…