Líbáte kmotrovi prsten za peníze, vmetl VV Zaorálek

08.04.2011 22:52 | Zprávy

Předsedové poslaneckých klubů Petr Tluchoř (ODS), Petr Gazdík (TOP 09) a Lubomír Zaorálek (ČSSD) v pořadu Události, komentáře diskutovali nad krachem pátečního jednání koalice. Zaorálek nařkl VV, že jsou jen skupinou koncentrovanou kolem jednoho kmotra.

Líbáte kmotrovi prsten za peníze, vmetl VV Zaorálek
V úvodu pořadu poslanec Tluchoř prohlásil, že vláda funguje a koaliční smlouvu nikdo nevypověděl. Gazdík ovšem dodal, že tato situace je vážnější než kauza Promopro a pro stranu TOP 09 je nepřijatelné stvořit si stranu jako ekonomický nástroj.

Výhrady proti ABL už při sestavování vlády

„Výhrady probíhaly i tehdy. Ale byli jsme ujišťováni, že žádné problémy nehrozí. Nejde o to, jak se podílí státní zakázky na obratu firmy ABL, ale o propojování politického sektoru s byznysem," řekl Tluchoř.

Pozastavil se nad tím, že někdo může být vyloučen kvůli tomu, že se zachová podle protikorupčního manuálu přijatého stranou. Myslel tím vyloučení Kristýny Kočí a Jaroslava Škárky.

Připomíná to zločinné spiknutí

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vfe

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Dobrý den.

Čeho se bojíte víc? STAČILA nebo SPOLU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Strach je zabijákem svobody. Petr Hampl o pasti na občany

22:10 Strach je zabijákem svobody. Petr Hampl o pasti na občany

Sociolog Petr Hampl, známý svým kritickým pohledem na globalizaci, hovořil o významu národní hrdosti…