Lidé si mohou prohlédnout Parlament, Kramářovu vilu i Černín

8. 5. 2014 6:28

Lidé si dnes budou moci u příležitosti Dne vítězství a desátého výročí vstupu Česka do Evropské unie prohlédnout některé státní budovy. Tradičně mohou zavítat do Poslanecké sněmovny a do Senátu. Navštívit mohou rovněž vládní Kramářovu vilu a Černínský palác, v němž sídlí Ministerstvo zahraničních věcí.

Lidé si mohou prohlédnout Parlament, Kramářovu vilu i Černín
Foto: Hans Štembera
Popisek: V Senátu proběhl veřejný seminář Umírá Ústav pro studium totalitních režimů?

V malostranských palácích Parlamentu si budou moci návštěvníci prohlédnout reprezentační sály a další prostory, v nichž se projednávají a schvalují zákony. Den otevřených dveří bude ve Sněmovně i v Senátu od 09:00 do 16:00.

Od 10:00 do 16:00 zpřístupní Úřad vlády Kramářovu vilu. Lidé si budou moci prohlédnout předměty z pozůstalosti někdejšího premiéra Karla Kramáře.

Ve stejných hodinách jako v Kramářově vile se veřejnosti otevřou brány barokního Černínského paláce. Návštěvníci budou moci zavítat například do bytu bývalého ministra Jana Masaryka. Od 17:00 je přípraven program v palácové zahradě, vystoupí kapela Buty.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: čtk, mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

TAJNÉ FOTO ze sledovačky stíhaného muže. Neuvěříte, která politička vystoupila z jeho auta. Tento materiál otřese nejen Prahou

14:20 TAJNÉ FOTO ze sledovačky stíhaného muže. Neuvěříte, která politička vystoupila z jeho auta. Tento materiál otřese nejen Prahou

V průběhu několika minulých týdnů se v médiích postupně objevovaly spekulace o nadstandardních vzta…