Lidé, vezměte sami do rukou zbraně. Mocipáni pro vás nehnou brvou, varuje zámecký pán Berwid Buquoy

24.09.2016 14:14

Nebezpečím pro dnešní globální svět není islám jako takový, nýbrž z něho plynoucí extrémně zákeřný terorismus, píše na svém blogu na serveru Aktuálně.cz bloger Jan Berwid Buquoy.

Lidé, vezměte sami do rukou zbraně. Mocipáni pro vás nehnou brvou, varuje zámecký pán Berwid Buquoy
Foto: Jan Berwid-Buquoy
Popisek: Jan Berwid-Buquoy

Islamističtí teroristé neútočí na představitele vlády a státu, aby na sebe neupoutávali prvořadou pozornost státní exekutivy. Místo toho se zaměřují na nejslabší článek nenáviděného společenského řádu a tím je prostinký občan. „Jeho potom vraždí, mučí, ničí mu majetek a nedají mu klidně spát. Vytvářejí u něj atmosféru permanentního strachu...,“ popisuje Buquoy. Ten je aktivní v KDU- ČSL a rovněž zámeckým pánem v Táboře- Měšicích.

VÍCE O NĚM ZDE

Protože tímto schématem není vládnoucí elita ani trošku ohrožena, mimo naprosto planých protestů nedělá podle blogera vůbec nic. „Jakmile se mocipáni sami cítí v bezpečí, nepanikaří a nehnou brvou. Sice se stávající situací islámského terorismu v Evropě a USA v žádném případě spokojeni nejsou, ale nějak se jich to přímo netýká a tak se zabíjení nevinných obětí prostých občanů může protahovat do nekonečna...,“ píše Buquoy.

Celý text je ZDE

Jedinou účinnou možností je podle něj zavést takové sociální poměry, kde se občan může bránit sám. „Spoléhat se na ochranu života a zdraví ze strany státních složek je dětinská naivita. Na tuto naivitu doplatily již desetitisíce mrtvých a zmrzačených. Jakmile stát a jeho vedení není přímo ohroženo, za nikoho se obětovat nebude a všechno pouze vášnivě ‚okecá‘. Islámský terorismus má tímto způsobem v Evropě neomezené pole působnosti. Je proto nutné zde zavést americké zbrojní právo!“ vyzývá Buquoy.

Ve smyslu amerického zbrojního práva by podle Buquoye musely ústavy států Evropské unie obsahovat následující článek: „Lidská důstojnost a soukromé vlastnictví jsou nedotknutelné. Každý občan má právo svůj život, svoje zdraví a svůj soukromý majetek bránit se zbraní v ruce.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Požár Notre-Dame odhalil jednu závažnou věc, uvažuje Zdeněk Zbořil

8:45 Požár Notre-Dame odhalil jednu závažnou věc, uvažuje Zdeněk Zbořil

Politolog Zdeněk Zbořil na serveru První zprávy.cz okomentoval požár slavné katedrály Notre-Dame i u…