Máme uprchlíky jen vítat a vítat. Přitom hrozí chemický útok, varuje Bašta

22.11.2015 7:58

Někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta varuje, že se musíme připravit na krušnější časy. Časy předvídání teroristických útoků, časy, kdy se budeme muset kolem sebe rozhlížet stejně, jako to dělají občané Izraele, kteří vědí o teroristech své.

Máme uprchlíky jen vítat a vítat. Přitom hrozí chemický útok, varuje Bašta
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Bašta
reklama

„S tím ostře kontrastuje dosavadní počínání Evropské unie, která se kvůli své politice paušálního odmítání násilí, politické korektnosti a bezbřehé tolerance vůči všem ideologiím potlačujícím principy rovnosti občanů, porušování lidských práv a svobod stala terčem a ideální obětí militantů a stoupenců tzv. Islámského státu,“ upozorňuje v komentáři pro První zprávy.cz exvyslanec.

Západ bude muset platit za to, že zanedbával integraci některých spoluobčanů – potomků imigrantů. Stejně tak bude platit za to, že dlouho přehlížel existenci Islámského státu. Teď se podle autora budeme muset připravit i na útok chemickými zbraněmi. Bohužel ho nelze vyloučit. A pokud k němu opravdu dojde, kupříkladu ve velkém městě, hrozí takřka apokalypsa.  

Celý komentář najdete zde

„Nás naši politici přesvědčují, že nekontrolovaná migrace milionů osob, o nichž prakticky nic nevíme, nepředstavuje žádné riziko, ale spíše cosi jako požehnání boží. Proto nemáme protestovat, ale vítat a vítat...,“ kroutí hlavou Bašta. A přitom se k nám právě v proudu migrantů mohou vracet i občané Francie, Belgie či Německa, kteří prošli výcvikem v řadách Islámského státu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

,,To bylo Vašíkovi Moravců 7 let..." Hvězda ČT znectila Petra Žantovského s kolegou. Teď si přečte příběh

14:55 ,,To bylo Vašíkovi Moravců 7 let..." Hvězda ČT znectila Petra Žantovského s kolegou. Teď si přečte příběh

„Je to už relativně dávno. Asi tak někdy v roce 1993 mi můj ctěný a nezapomenutelný přítel Karel Kry…