Manžel Witowské z ČT možná dostane dobrý flek

06.12.2018 7:06 | Zprávy
autor: vef

Usedne bankéř Petr Witowski nově do čela pražského dopravního podniku? O tom, jak má manžel moderátorky veřejnoprávní České televize Světlany Witowské našlápnuto k této pozici, píší Lidovky.cz.

Manžel Witowské z ČT možná dostane dobrý flek
Foto: Repro ČT
Popisek: Světlana Witowská

Dopravní podnik v Praze nyní řídí Martin Gillar. Jeho si však vybrali lidé spjatí s hnutím ANO, takže se pod ním po letošních komunálních volbách hýbe židle. Důležité slovo při výběru „generála“ dopravního podniku má mimo jiné hnutí Praha sobě. A v něm radní pro dopravu Adam Scheinherr, pro kterého je právě Witowski favoritem.

Witowski, jak píší Lidové noviny, působil 12 let v České spořitelně, nyní je na volné noze a pracuje jako konzultant. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Budete někoho žalovat?

Je podle vás obsah, kterým byly někteří žáci testováni žalovatelný? Tvrdíte, že pracujete na právním stanovisku, zajímal by mě přesně jeho význam, přínos, protože to, co se stalo je opravdu hodně za hranou a nechápu, že k tomu vůbec mohlo dojít. Taky bych nerad, aby se situace opakovala.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tak za Lipavského létaly miliony. Macinka mluví o trestních oznámeních

19:50 Tak za Lipavského létaly miliony. Macinka mluví o trestních oznámeních

Česká centra mohou podle ministra zahraničí Petra Macinky (Motoristé sobě) doplatit na financování č…