Manželka potetovaného kandidáta Franze: Myslela jsem si, že je blázen

27.08.2012 8:21

Ida Saudková, fotografka a bývalá manželka Samuela Saudka, je už více než deset let partnerkou Vladimíra Franze, toho času kandidáta na prezidenta republiky. Kvůli funkci v čele státu by jej rozhodně neopustila, naopak by se jako první dáma chtěla zasadit o lepší finanční gramotnost.

Manželka potetovaného kandidáta Franze: Myslela jsem si, že je blázen
Foto: archiv V. Franze
Popisek: Prof. JUDr. Vladimír Franz
reklama

 „Seběhlo se to všechno strašně rychle, sám byl z toho překvapený,“ popsala raketový start jeho prezidentské kampaně. Takže prý ani neměl čas se se svou partnerkou poradit. Ale to je prý dobře, protože by mu nejspíš poradila, ať toho nechá. Politiku prý vždycky vnímala jako něco nudného. „Teď na mě působí jako nepovedená gangsterka, nebo absurdní divadlo podle Václava Havla,“ popisuje své současné pocity.

Se svým partnerem by se prý ale v případě, že by prezidentské volby skutečně vyhrál, rozhodně nerozešla. Naopak by se snažila co nejlépe působit jako první dáma. Jako téma by si zvolila osvětu občanů ve finanční gramotnosti. „Kdyby nevěřili některým společnostem, které nabízejí lichvářské úvěry, nemusela by jim leckdy charita pomáhat,“ komentuje „tradiční“ charitativní angažmá prezidentských manželek.

V rozhovoru pro deník Blesk vzpomněla i způsob, jakým se se svým partnerem seznámila. Ten prý o prezidentském kandidátu Vladimíru Franzovi leccos vypovídá. „Někdy v roce 1999 potřeboval fotku na cédéčko. Pak jsme se potkali až za rok na nějaké akci a další rok mi najednou začal psát strašně divné esemesky, takové abstraktní básně. Říkala jsem si, že je to blázen,“ vzpomíná. Kromě občasných básniček jí však nikam nezval, tak ho sama pozvala na kafe. „Pak jsem zjistila, že o mně mluvil poslední rok, ale byl nesmělý,“ uzavírá žena, která prý oproti potetovanému partnerovi nemá na těle jediné tetování.  


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jav
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Datový vědec pozoruje Čechy z tepla Dubaje: Hrozné! Tady je 16 bodů, řiďte se jimi, jinak vás covid zničí

22:40 Datový vědec pozoruje Čechy z tepla Dubaje: Hrozné! Tady je 16 bodů, řiďte se jimi, jinak vás covid zničí

Nejslavnější český datový vědec Petr Ludwig opustil svůj domovský New York a na první polovinu roku …