Marek Benda a další sdělili, jak teď žije Petr Nečas. Není to nic příjemného

13.02.2014 8:13 | Zprávy
autor: jav

Jako zatrpklého a ukřivděného popisuje MF Dnes bývalého premiéra Petra Nečase. Ten se prý přestal stýkat i se svými někdejšími blízkými spolupracovníky a velmi těžce nese svůj politický osud, nyní ještě „zostřený“ obviněním z podplácení. Zejména jej prý trápí chování vyšetřovatelů i médií k jeho manželce Janě.

Marek Benda a další sdělili, jak teď žije Petr Nečas. Není to nic příjemného
Foto: Radim Panenka
Popisek: Někdejší premiér a expředseda ODS nesouhlasí s tím, jak orgány činné v trestním řízení v kauze postupují

Devětačtyřicetiletý Nečas je prý i osm měsíců od zásahu velmi ukřivděný, dokonce prý jeho chování přešlo v zatrpklost. Přestal se úplně stýkat s lidmi, se kterými roky pracoval, a to včetně nejbližších spolupracovníků.

„Já se s ním vůbec nevídám, přerušil vazby,“ říká Tomáš Vrbík. Nečasův někdejší poradce prý svého šéfa potkal pouze jednou, a to vyloženě náhodou v pražské restauraci. „Nabídl jsem mu pomoc, ale odmítl,“ prozrazuje exporadce. Nečas se prý nestýká ani s Jiřím Sezemským, který byl přitom jeho nejbližším spolupracovníkem dlouhé roky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Konkurenceschopnost Evropy

Můžete ten váš plán, jak posílit konkurenceschopnost Evropy představit i nám? Já se bojím, že Evropě ujel vlak, do kterého půjde nasednout už dost těžko.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Chcípněte.“ Výhrůžky smrtí Vachatové. Tak daleko došel hon chvilkařů

17:41 „Chcípněte.“ Výhrůžky smrtí Vachatové. Tak daleko došel hon chvilkařů

Poradkyně premiéra pro svobodu slova Natálie Vachatová čelí v posledních dnech silnému mediálnímu i …