Matěj Stropnický v ČT mluvil o diskreditaci: Štáb Primy byl na místě dříve než policie!

30.10.2014 23:03 | Zprávy

Místopředseda zelených Matěj Stropnický vyhrál komunální volby v Praze 3. V poslední době ale upoutal pozornost spíše tím, že mu policie zabavila radniční počítač. Jak probíhá vyjednávání o budoucí koalici? A jak ho ovlivňuje právě počínání policie? Stropnický o tom mluvil ve čtvrtečních Událostech, komentářích. Popsal, jak vypadá diskreditace politika v praxi.

Matěj Stropnický v ČT mluvil o diskreditaci: Štáb Primy byl na místě dříve než policie!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vícestarosta Prahy 3 Matěj Stropnický

„Já jsem oslovil ke spolupráci advokátku Hanu Marvanovou, která se spojila s policií a zjistila, že to šetření, které probíhá, se netýká přímo mé osoby,“ prozradil Stropnický. Následně prohlásil, že se ho policie snaží zdiskreditovat, neboť policie dorazila na místo v okamžiku, kdy už tam byli reportéři TV Prima. Policie ale vyloučila, že by kontaktovala média, takže to musel udělat někdo, kdo věděl, že k zásahu dojde, poznamenal dále. „Není standardní, že média jsou na místě předem,“ dodal.

Následně hovořil o koaličních vyjednáváních a prozradil, že on i vítězné hnutí Žižkov (nejen) sobě (ŽnS) na Praze 3 zamíří do opozice. Druhá TOP 09 se totiž dohodla na koalici s jinými subjekty.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Mgr. Aleš Dufek byl položen dotaz

Uznáváte, že nedostatečně řešíte problémy, které trápí většinu z nás?

Pane Dufku, teď jsem si přečetl tento váš komentář nebo jak to nazvat - https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Dufek-KDU-CSL-Volici-maji-tendenci-se-vymezovat-proti-vladnouci-garniture-756812. Uvádíte v něm, že úspěšná strana bude ta, která dokáže vyřešit reálné problémy lidí - na...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ladik Větvička: Válka může přijít rychle. Stejný scénář jako před první a druhou světovou

20:28 Ladik Větvička: Válka může přijít rychle. Stejný scénář jako před první a druhou světovou

Ostravák, komentátor a úspěšný bloger Ladislav Větvička byl hostem moderátora Tomáše Lukavce v jeho …