Mazat na síti dezinformace? Jistě, ministře Pelikáne. Třebu tuhle o vás, rozjel se doktor Macek

04.12.2015 13:16

Do ministra spravedlnosti a populárního ekonoma se v dnešních glosách, které zveřejňuje na svém webu Viditelny-macek.cz, trefuje bývalý čelný politik ODS Miroslav Macek. Poukázal také na zajímavou informaci, o které česká média pomlčela.

Mazat na síti dezinformace? Jistě, ministře Pelikáne. Třebu tuhle o vás, rozjel se doktor Macek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Nejprve vyjádřil souhlas s přáním ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (ANO), že je opravdu nejvyšší čas začít na sociálních sítích mazat dezinformace. „Třeba tu, že soudruh ministr spravedlnosti Pelikán je moudrý muž na svém místě,“ napsal Macek poněkud jedovatě.

  • Celý text je ZDE

Na paškál si vzal i populárního ekonoma Tomáše Sedláčka za jeho výrok, který pronesl ve včerejším vysílání Českého rozhlasu. Sedláčka označil za „dítko Boží“. „Vážně a pěkně modulovaně včera pronesl v Radiožurnálu větu: Prezident by si měl svolat představitele stran a říci jim ‚Nedělejme z migrace politickou záležitost‘…“ napsal Macek.

Zaujala jej také zpráva, která je prý už čtvrt roku stará, nicméně „cimrmanovsky dokonalá“. „Výprava Greenpeace k severnímu pólu s cílem zkoumat průběh globálního oteplování byla odložena, neboť jejich ledoborec vyrazil vyprošťovat zásobovací lodě, které uvízly v nejhorší ledové kalamitě za posledních dvacet let…“ uvedl Macek.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vam

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

zkrácení rodičovské

Je pořád ve hře nebo ne? Je to něco, na co byste přistoupili? Myslíte, že je to v dohledné době možné? Když už, není třeba první investovat do výstavby nových školek a nějak vyřešit zkrácené úvazky, dnes vás na ně nechce moc zaměstnavetelů brát, jelikož se jim to ani nevyplatí, stejně jako se to nev...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Toto není Rusko, ale Francie: Brutální údery těžkooděnců. Zatčení rakouští školáci na výletě. Amputovaná varlata...

14:30 Toto není Rusko, ale Francie: Brutální údery těžkooděnců. Zatčení rakouští školáci na výletě. Amputovaná varlata...

Ve Francii pokračují masivní protesty proti nepopulární důchodové reformě. Bezpečnostní složky čelí …