Metnar vypíše do 14 dnů tendr na nového šéfa České pošty

01.03.2018 10:37 | Zprávy

Ministr vnitra v demisi Lubomír Metnar (za ANO) vyhlásí do týdne nebo 14 dnů otevřené výběrové řízení na nového generálního ředitele České pošty místo Martina Elkána. Uvedl to na dnešní tiskové konferenci. Zprávu přinesla ČTK.

Metnar vypíše do 14 dnů tendr na nového šéfa České pošty
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr obrany Lubomír Metnar

Ministr odvolal Elkána ke konci února, protože podle něho neměl vizi dalšího směřování firmy. Elkán na briefing nedorazil.

Do výběrového řízení by se podle Metnara měli přihlásit odborníci, kteří budou mít strategii dalšího rozvoje státního podniku s 30 000 zaměstnanci. Dočasně poštu vede ředitel divize poštovní provoz a logistika Vít Bukvic.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Radek Rozvoral byl položen dotaz

Slibujete konsolidaci veřejných financí

Mě zajímá jedno, jak se to dotkne nás občanů? Kde a na čem chcete šetřit? Budete zvyšovat nějaké daně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib chtěl vzdělávat Ševčíka o Ukrajině a Hitlerovi

19:22 Hřib chtěl vzdělávat Ševčíka o Ukrajině a Hitlerovi

„Domnívám se, že je potřeba utlumit válečné štváče. Je potřeba jednat o míru na Ukrajině. Já jsem pa…