Milan Kohout nám přeje odporné, blátivé Vánoce. Za to, že jako idioti věříme na Ježíše, si prý nic jiného nezasloužíme

18.12.2015 10:29 | Zprávy

„Přeji nám všem odporné blátivé Vánoce,“ napsal na svůj facebookový profil kontroverzní umělec a vysokoškolský pedagog Milan Kohout, který v letošním roce proslul především svým extempore, když v polském kostele nalil své vlastní sperma do svěcené vody a přál si, aby se vsáklo do kůže místních věřících.

Milan Kohout nám přeje odporné, blátivé Vánoce. Za to, že jako idioti věříme na Ježíše, si prý nic jiného nezasloužíme
Foto: Archiv M. Kohouta
Popisek: Milan Kohout

Toto přání přeje proto, jak sám dodává, že jsme si vymysleli Ježíše, boha, který z nás udělal sobecké svině. 

Kohout je známý svým až fundamentalistickým ateismem. „Kdybych připustil, že existuje nějaký bůh, tak bych si o něm myslel, že je bezohledný sadistický čůrák, protože mně dal do vínku hemofilii. Co jsem nějakému tomu vašemu posranému bohu udělal, že mě potrestal při narození,“ uvedl v minulosti Kohout při hádkách o náboženství.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Ing. Zbyněk Stanjura byl položen dotaz

Dostupné bydlení

Když je pro vás takovou prioritou, proč jste to víc neřešili už teď? Nebo podle vás jste udělali maximum a to, že není bydlení nebo je pro většinu lidí nedostupné je výsledek? Já už mám dojem, že vy politici o dostupném bydlení jen mluvíte a problém narůstá!

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura s pilou. Jenže ono se toho na akci SPD semlelo víc

13:00 Okamura s pilou. Jenže ono se toho na akci SPD semlelo víc

Český jarmark SPD tradičně otevírá ve třináct hodin. V Ostravě ale první zájemci k připraveným stolů…