Miliardář, který podpořil Drahoše, odsoudil včerejší demonstrace: Toto v kavárně způsobí rozkol

06.03.2018 10:04 | Zprávy
autor: vef

Podnikatel Václav Dejčmar, jenž před prezidentskými volbami podpořil Jiřího Drahoše rovným milionem korun, se na svém facebookovém profilu zamyslel nad včerejšími demonstracemi proti komunistovi Zdeňku Ondráčkovi v čele sněmovní komise pro kontrolu GIBS.

Miliardář, který podpořil Drahoše, odsoudil včerejší demonstrace: Toto v kavárně způsobí rozkol
Foto: Hans Štembera
Popisek: Demonstrace proti Zdeňkovi Ondráčkovi na Václavském náměstí. Podepisovala se také petice pro jeho odvolání z čela sněmovní komise pro kontrolu GIBS

„Všude čtu, jak je skvělé, že na demonstrace včera dorazilo tolik lidí. Osobně sice rozumím velké emotivní symbolice zvolení Ondráčka jako předsedy komise pro dohled nad GIBS, nicméně opravdu si někdo myslí, že když bude ten nechutný pán z komise odvolán (jakože po včerejších protestech bude), současné poměry v Česku se nějak zlepší?“ položil otázku Dejčmar. 

Podle něj zemi může zlepšit pouze práce, jež je výsledkem opravdové politiky, nikoliv politikaření. „Velmi jsem si přál, aby nebyl na Hradě současný prezident. Stálo mě to i dost peněz. Bohužel se nestalo, většina národa rozhodla jinak. V aktuální situaci se domnívám, že pokud z naší země nemá za pár let vzniknout zaostalá a směšná provincie, existují pro ni pouze dvě rozumné možnosti: První z nich je, že díky současnému marasmu do politiky vstoupí noví schopní leadeři,“ podotkl Dejčmar.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…