Ministr Bendl prý příště na Frekvenci 1 zazpívá

19.02.2012 6:08

Ministr zemědělství Petr Bendl byl hostem sobotního pořadu Pressklub na Frekvenci 1. Kromě agendy svého resortu probíral Bendl s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým rovněž svou hudební kariéru. Málokdo to totiž ví, ale Bendl je kromě politika také písničkář.

Ministr Bendl prý příště na Frekvenci 1 zazpívá
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Bendl
reklama

Bendl má blízko k venkovu. Chová koně a má rád tramping. Právě k trampingu patří kytara a jednoduché melodie. "Pomohl jsem nazpívat album Kamelotu "19 ztracených písní Wabiho Ryvoly"," přiznal Bendl. "Wabi byl kladeňák jako já, takže jsem k tomu měl blízko." Ke spolupráci na albu si Bendla přizval Roman Horký.

"Ty písničky dostaly strašně krásnou barvu, hrají tam jen dvě kytary a je to takové navrácení se k trampské tradici," popsal Bend album. "Je to krásné připomenutí Wabiho." Moderátor se ministra zeptal, zda příště, až k němu do studia přijde na rozhovor, by mohl přinést také kytaru, něco zahrát a zazpívat. Ministr souhlasil, prý s tím vůbec nemá problém. A Veselý zajásal. Další setkání se prý proto chystá iniciovat co nejdříve.Celý záznam rozhovoru naleznete na oficiálních stránkách Frekvence 1, a to ZDE

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: par
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Železný z ČT: Xaver z něj má srandu. Nejprve FOTO, pak scéna s hostem

10:35 Železný z ČT: Xaver z něj má srandu. Nejprve FOTO, pak scéna s hostem

Do nového studia XTV přišel komentovat poslední zprávy také komentátor Info.cz Petr Holec. Označil T…