Ministr Bendl prý příště na Frekvenci 1 zazpívá

19.2.2012 6:08 dop.

Ministr zemědělství Petr Bendl byl hostem sobotního pořadu Pressklub na Frekvenci 1. Kromě agendy svého resortu probíral Bendl s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým rovněž svou hudební kariéru. Málokdo to totiž ví, ale Bendl je kromě politika také písničkář.

Ministr Bendl prý příště na Frekvenci 1 zazpívá
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Bendl

Bendl má blízko k venkovu. Chová koně a má rád tramping. Právě k trampingu patří kytara a jednoduché melodie. "Pomohl jsem nazpívat album Kamelotu "19 ztracených písní Wabiho Ryvoly"," přiznal Bendl. "Wabi byl kladeňák jako já, takže jsem k tomu měl blízko." Ke spolupráci na albu si Bendla přizval Roman Horký.

"Ty písničky dostaly strašně krásnou barvu, hrají tam jen dvě kytary a je to takové navrácení se k trampské tradici," popsal Bend album. "Je to krásné připomenutí Wabiho." Moderátor se ministra zeptal, zda příště, až k němu do studia přijde na rozhovor, by mohl přinést také kytaru, něco zahrát a zazpívat. Ministr souhlasil, prý s tím vůbec nemá problém. A Veselý zajásal. Další setkání se prý proto chystá iniciovat co nejdříve.Celý záznam rozhovoru naleznete na oficiálních stránkách Frekvence 1, a to ZDE

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: par

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Dozimetr

Dobrý den, každý den na Vás v kauze Dozimetr vyplouvají nové a nové nepříjmené informace. Zdá se, že jste v té obří chobotnici měl také své chapadlo. Netvrdím, že jste se dopustil korupce, to si nemyslím ani o Gazdíkovi, ale ten aspoň částečně přijal zodopovědnost a rezignoval. Co vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Už i ministr chce šetřit. Evropsky. Co to znamená? Zpozornět by měli řidiči

14:43 Už i ministr chce šetřit. Evropsky. Co to znamená? Zpozornět by měli řidiči

Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela (za STAN) se na svém twitterovém profilu vyjádřil k energií …