Ministr Bendl skončil v domku pro služku. Vysvětluje jeho nízkou cenu

18.06.2012 19:41 | Zprávy

Majetkové přiznání Petra Bendla ukázalo, že ministr zemědělství zakoupil neobyčejně výhodně rodinný domek ve středních Čechách. Sám Bendl vysvětluje, že se jedná o zdevastovaný malý domek v neatraktivní lokalitě, takže cena je prý odpovídající.

Ministr Bendl skončil v domku pro služku. Vysvětluje jeho nízkou cenu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Bendl v Otázkách Václava Moravce

Rodinný dům v Dolním Bezděkově stál podle serveru Lidovky.cz bývalého středočeského hejtmana dva miliony korun. „Ten dům býval kdysi vejminkem pro mlynářskou pomocnici, takže tomu odpovídá i jeho velikost,“ vysvětluje nízkou cenu nemovitosti. „Dlouho tam nikdo nebydlel, dům nebyl obyvatelný a není na žádném atraktivním místě,“ doplňuje pro Lidovky.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jav

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Tou válkou proti nezisku myslíte neziskovky?

A nemyslíte, že redukce financí neziskovkám není na místě? Rozhodně tím nemyslím ti, co pomáhají potřebným, ale je tu spousta těch, co se třeba angažují politicky a ti by podle mě dotace fakt dostávat neměli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Už jen 20 %. Ukrajinská historička odhalila, jak to má Zelenskyj s podporou

17:45 Už jen 20 %. Ukrajinská historička odhalila, jak to má Zelenskyj s podporou

Ukrajinská historička Marta Havryšková označuje současnou korupční aféru na Ukrajině za „největší v …