Ministři Sobotkovy vlády před posledním zasedáním bilancovali. Herman se pochválil za vyřešení případu vepřínu v Letech

06.12.2017 9:55 | Zprávy

I když odcházející vládní koalice sociálních demokratů, lidovců a hnutí ANO často nesouzněla, povedlo se jí podle končících ministrů prosadit řadu klíčových opatření. Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) zdůraznil při příchodu na poslední zasedání vlády Bohuslava Sobotky (ČSSD), že se mu podařilo zvýšit platy pracovníků v kultuře.

Ministři Sobotkovy vlády před posledním zasedáním bilancovali. Herman se pochválil za vyřešení případu vepřínu v Letech
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předsedové stran pózují s kopiemi koaliční smlouvy

Vyzdvihl také nedávný výkup vepřína v Letech u Písku, kde vznikne pamětní místo obětí koncentračního tábora pro Romy, a oficiální přijetí tibetského duchovního vůdce dalajlamy, které ale vyvolalo vládní spory a roztržku s Hradem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Korupce

Dobrý den, vím, že se věnujete korupci. Zajímá mě, co jste jako senátorka udělala proto, aby k ní nedocházelo? Kde vidíte největší problémy, že k ní neustále dochází? Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Dali nám ochutnat žranici, teď budeme platit.“ Po 17. listopadu úplně jiní umělci

4:45 „Dali nám ochutnat žranici, teď budeme platit.“ Po 17. listopadu úplně jiní umělci

„Když si vzpomenu na to, jak jsem jezdil po vlastech českých a agitoval, aby se ten systém změnil, t…