Ministru Němečkovi drsně vyhrožují

15.06.2015 10:21 | Zprávy
autor: vam

S výhrůžnými anonymy se nyní musí potýkat ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček (ČSSD), upozorňuje server Týden.cz s tím, že nepodepsané výhrůžky se snaží ministra odradit od kontrol hospodaření v pražských nemocnicích. Podle informací serveru je za výhrůžkami vnitrostranický boj.

Ministru Němečkovi drsně vyhrožují
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček

Němeček prý v poslední době dostává anonymy jako například: „Okamžitě ukončete vaše tažení proti nemocnicím, nebo narazíte do skály, která vás rozdrtí!“ Skutečnost, že ministr anonymy skutečně dostal, potvrdila i jeho mluvčí Štěpánka Čechová, k jejich obsahu se ale odmítla vyjádřit.

Podle serveru všechny anonymy vybízejí ministra k tomu, aby se okamžitě přestal zajímat o hospodaření pražských nemocnic, do kterých v minulých měsících poslal auditory. „Aktivity jako rušení dceřiných společností v Nemocnici Na Homolce, odvolání ředitele vinohradské nemocnice a některá další opatření k zlepšení hospodaření pražských nemocnic mohly v určitých kruzích budit nervozitu a negativní emoce,“ připustila nicméně Čechová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co by EU měla z toho, kdyby nás zatáhla do války?

Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Umělá inteligence, nebo propaganda? Vědci odhalili vážnou věc

20:42 Umělá inteligence, nebo propaganda? Vědci odhalili vážnou věc

Studie výzkumníků prestižních amerických vysokých škol zjistila, že současné modely umělé inteligenc…