Ministryně, která vlastní dům v Dobřichovicích u Prahy, v reakci na to uvedla, že v nemocnici má pouze přerušený pracovní poměr a že nájem v bytě byl stanoven podle znaleckého posudku. Totéž uvedla nemocnice, podle které znalecký posudek zohlednil při stanovení výše nájmu i stav bytu. V současné době ale nemocnice podle ČT nemá na bytové domy vliv, protože je převedla na Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových.
Podle smlouvy Němcová platí vedle nájmu ještě 2190 Kč měsíčně zálohy na služby, uvedla ČT. Podle realitního makléře, kterého oslovila, ale se jen pronájem bytu za tržní cenu ve stejné lokalitě pohybuje nejčastěji v rozmezí od 9000 do 12.000 korun.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: čtk
Kdo přesně si podle vás nepřeje mír?
Tvrdíte, že si ho nepřeje dost lidí. Podle mě jediný, kdo ho nechce je Putin. Jeho cíl je ovládnout Ukrajinu a podle mě přes to pro něj nejede vlak.
Další články z rubriky
21:56 Pivo Fialy a Rakušana proti Babišovi: Karneval mrtvol, říká Holec
Prosperita a svoboda, píše Petr Fiala na billboardy. Petr Holec ale bilancuje, že se za čtyři roky s…
- 18:58 Stavitel Fiala? Právník Kolman se podíval, jak je to s novými dálnicemi
- 17:55 Dusno u stánků na Zemi živitelce: Ale to je cena za sto gramů, pane
- 15:39 Policistům už říkají „kolegové“. Smetana popsal novinářům, co zažívá s Oganesjanovým gangem
- 9:34 Maďarsko vrátilo úder Zelenskému kvůli ropovodu Družba
- 8:17 Nový třídní boj, kroky k totalitě. Zbořila děsí rozvracení Příčov