Mirku, tady máš padesát tisíc a bez peněz do kampaně nelez, vzkázal Langer Topolánkovi

15.11.2017 21:10

Mirku Topolánkovi přispěl na účet prezidentské kampaně částkou padesát tisíc korun bývalý ministr vnitra Ivan Langer. „Mirku, bez peněz do kampaně nelez,“ připsal k penězům jako osobní vzkaz.

Mirku, tady máš padesát tisíc a bez peněz do kampaně nelez, vzkázal Langer Topolánkovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivan Langer na kongresu ODS
reklama

A proč se vlastně Langer tak rozhodl? Topolánek je pro něj po všech směrech prý ideálním kandidátem na post prezidenta, uvedl Langer pro Seznam.cz. „Dokáže vykonávat funkci způsobem, jakým si přejeme, aby byla vykonávána funkce prezidenta republiky jako hlavy ústavního systému. Má odpovídající politickou zkušenost,“ sdělil Langer.

A nemusí to být poslední příspěvek na kampaň ze strany exministra. „Když bude potřeba, tak podle svých povinností a daňového přiznání rád pomůžu,“ dodal Langer.

Na účtu Topolánka se kromě Langerových peněz objevilo několik větších finančních transakcí. Například od společnosti Coloseum restaurants, s. r. o., JUDr. Andrea Lorenc nebo od hlučínského podnikatele Lea Matlocha. Každá z nich byla taktéž v hodnotě padesáti tisíc korun.

  • Původní zdroj ZDE

 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nab
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Václav Vlk, signatář Charty: O Babišovi si můžete myslet, co chcete. Ale představte si, že by koronu měli řešit Fiala s Kalouskem...

15:58 Václav Vlk, signatář Charty: O Babišovi si můžete myslet, co chcete. Ale představte si, že by koronu měli řešit Fiala s Kalouskem...

Signatář Charty 77 Václav Vlk má za to, že řada lidí sice nemusí milovat Andreje Babiše (ANO), ale v…