Klub ANO se po víkendových volbách rozrostl ze 47 na 78 poslanců. Faltýnkovo zvolení do čela frakce se očekávalo, případné vládní ambice neměl. V končícím volebním období vedl sněmovní zemědělský výbor a byl členem organizačního výboru.
Nyní volí členové frakce místopředsedy, kterých bude sedm.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Motoristé
Nemyslíte, že nebýt Motoristů, tak je na tom vaše vláda líp? Aspoň na mě to působí tak, že vám dost kazí reputaci, že není měsíc, kdy by se neřešilo něco kolem nich a zazdí to pak i to dobré, co třeba děláte.
Další články z rubriky
13:08 „To vy jste zničili ČT.“ Odboráři dostali silnou odpověď
Pracovníci České televize a Českého rozhlasu vyhlásili stávkovou pohotovost. Vyjádřili tak nespokoje…
- 12:00 Do ČT už nesmí, ale ví, jak dopadne nová spacáková revoluce
- 4:46 Kde může shořet „zákon o rušení poplatků ČT”. Jde i o Brusel
- 12:12 „Nepřijatelné. To snad vidí každý.“ Dohra Řezníčkovy hádky
- 11:51 Tucker Carlson se omlouvá za podporu Trumpa
- 9:40 Trump dá Íránu tři až pět dní, aby si tam „udělali pořádek“




