Moderátor, který dělá s Krampolem: Nikdo není dokonalý, ale politici jsou jak z Marsu

15.09.2013 5:31

REVUE Politika v Česku prý přestala spoustu lidí bavit, spíš je nudí a znechutila je. To je případ i známého moderátora Petra Vojnara, který začínal jako člen chlapecké skupiny T-Boyz, proslavil se i jako spolumoderátor úspěšného pořadu Jiřího Krampola Nikdo není dokonalý nebo pořadu Sbal si mě. Jak sám říká, je znechucen tím, co se v zemi poslední měsíce a roky dělo a děje a nevidí příliš naději na to, že to bude brzo jinak.

Moderátor, který dělá s Krampolem: Nikdo není dokonalý, ale politici jsou jak z Marsu
Foto: Archiv PV
Popisek: Petr Vojnar
reklama

„Tak, volil jsem Miloše Zemana, protože mě rozčilovalo, jak si zase chce národ vybrat někoho, kdo ho absolutně nereprezentuje, když pominu, že mě vážně rozčilovalo Švácovo (Schwarzenbergovo- pozn. red.) věčné spaní,“ řekl pro ParlamentniListy.cz Petr Vojnar, který momentálně moderuje v rádiu a nouzi nemá ani o nabídky na moderování společenských či sportovních akcí.

K politice se nevyjadřuje příliš a rád, ale jak říká, když to musí být…

„Zeman vypadá, chová se a mluví jako 80 procent národa... a prezident je reprezentant národa... Ať ví v zahraničí, s kým mají tu čest a pro náš lid je to perfektní zrcadlo... Líbí se mi na druhou stranu, jak se naváží do vlády, to nemá chybu. Hlavně je to ale velmi chytrej a inteligentní člověk, ať si každý myslí, co chce. A má hezkou dceru, to musím uznat, protože já na holky jsem, a když je pěkná holka, umím to ocenit,“ říká známý lamač dívčích srdcí Petr Vojnar.

Anketa

Kterou stranu budete volit? Ptali jsme se mezi 11.-15. zářím, hlasování skončilo

10%
35%
4%
3%
3%
1%
hlasovalo: 59873 lidí
Sám by do politiky nikdy nešel, kazí to prý charakter. A na otázku, kdo mu víc vyhovoval z předchozích prezidentů, zda Václav Klaus, nebo Václav Havel, pro ParlamentniListy.cz řekl: „Ať byl Klaus jakýkoliv, byl to chytrý a reprezentativní člověk. Havel byl, ve vší úctě, éterická bytost, ten do politiky nepatří. Neznám osobnost, kterou bych tam chtěl vidět. Bohužel, jakmile tam vleze kdokoliv, tak ho to za chvíli hned semele, anebo ho ten zbytek odstřelí. To je můj náhled a upřímně, nevidím moc posun někam. Nevidím moc pozitiva v tom, že něco bude lepší, pokud my sami nebudeme chtít a budeme jen ovcemi, které jdou za stádem,“ dodává Petr Vojnar.

Říká, že vůbec neví, koho bude v podzimních volbách volit, pokud vůbec. Protože je politikou hodně znechucený, poměry mezi politiky i jejich chováním. Říká sice replikou pořadu, který uváděl s Jiřím Krampolem, že nikdo sice není dokonalý, ale "politici v Česku jsou jak z Marsu".

Kdejaký zloděj má navrch

„Vůbec jim nejde o lidi, ale o ně samotné. Zákony v téhle zemi nefungují, jak by normálně měly a kdejaký zloděj a podvodník tu má navrch před slušným člověkem, který se snaží pracovat, nikoho neobtěžovat. Někdo vám třeba uteče s prachama a vy máte jedinou jistotu a sice, že už je nikdy neuvidíte, a to je pro mě znamení toho, že 'něco' nefunguje,“ dodává urostlý moderátor a ví, o čem mluví. Na jedné televizi moderoval mnoho měsíců vlastní pořad. Televize skončila a on stejně jako mnoho jeho kolegů přišel o pořádnou sumu peněz, kterou zřejmě už nikdy neuvidí.

Na vlastní kůži poznal a prý definitivně pochopil, že právní systém v této zemi nefunguje tak, jak by se očekávalo, a že obyčejný člověk se dovolání nedočká. To je to, co by rád změnil, kdyby prý měl tu moc.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Radek Kraus
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás

17:15 Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás

Poslanec Lubomír Volný dnes opět na plénu Poslanecké sněmovny hovořil bez roušky. Mluvil mimo jiné o…