Moje bývalá tisková mluvčí se pokusila o zpronevěru, hlásá Lessy

01.11.2012 22:03

Bývalý policejní prezident Petr Lessy obviňuje svou bývalou tiskovou mluvčí Pavlu Kopeckou z pokusu o zpronevěru peněz ze sbírky. Uvedl to v rozhovoru pro server Prvnízprávy.cz.

Moje bývalá tisková mluvčí se pokusila o zpronevěru, hlásá Lessy
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Václav Klaus a Petr Lessy

Bývalý šéf policie poukázal na nesrovnalosti, které se na policejní scéně odehrály. Za vším prý stojí jeho bývalá tisková mluvčí Pavla Kopecká, která měla na starosti dobrovolnou finanční sbírku ve výši téměř 40 tisíc korun. Klasický postup je ten, že se peníze vzápětí úředně odevzdají sbírce. Tentokrát tomu ale prý tak nebylo.

Peníze si prý chtěla v tichosti ponechat

"Zjistil jsem čirou náhodou, že nadace vybranou částku dosud nemá. Obnos totiž měla moje bývalá mluvčí stále ve své kanceláři, aniž by o tom nadace, či kdokoli jiný, věděl,“ uvedl Petr Lessy s tím, že Kopeckou neomlouvá ani více jak dvouměsíční nemocenská. Času prý na odevzdání měla ještě před nemocenskou více než dost.

Podle Lessyho tým složený z několika pracovníků prezidia po návratu Kopecké peníze v kanceláři opravdu zajistil.

„Právě dnes, což je 1. listopadu, jsem dostal zcela ověřenou informaci, že obnos dobrovolné sbírky moje bývalá mluvčí musela dnes ráno na pokyn GIBS nadaci odevzdat. Nebojím se ani vyslovit úvahu, že mluvčí čekala, až se za mnou po veřejně známých peripetiích zavře voda a peníze si v tichosti ponechá. Proto mám v jejím případě důvodné podezření z pokusu o zpronevěru,“ myslí si Lessy.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: nem

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Nenavážej se do slušných lidí, zmetku. Nedostal jsi na něj dotaci, co!“ Šéf Organizace pro pomoc uprchlíkům dostal výprask. Podívejte se, za co to bylo

8:58 „Nenavážej se do slušných lidí, zmetku. Nedostal jsi na něj dotaci, co!“ Šéf Organizace pro pomoc uprchlíkům dostal výprask. Podívejte se, za co to bylo

Známý italský kuchař a restauratér Emanuele Ridi, kterého si diváci vybaví především z českých pořad…