Monika Hášová: Jakub Michálek začíná zákeřně lhát

17.10.2017 15:56

Musím důrazně dementovat tvrzení Jakuba Michálka z Pirátské strany, kdy ve svém rozhovoru dne 6. 10. 2017 pro ParlamentníListy.cz uvedl lež, a to, že kontrolní výbor zastupitelstva hl. m. Prahy schválil usnesení, kterým jsem se měla dopustit porušení etického kodexu. Žádné takové usnesení schváleno nebylo a své příjmy jsem uvedla po souhlasu Pražské energetiky a.s. a projednání v dozorčí radě.

Monika Hášová: Jakub Michálek začíná zákeřně lhát
Foto: Jonáš Kříž
Popisek: Monika Hášová
Výše uvedené tvrzení by žádný zkušený právník ani korektní politik nikdy v autorizovaném rozhovoru nenapsal, Jakub Michálek jedná způsobem, který u jiných politiků tak rád kritizuje. 
 
Naopak, ve snadno dohledatelném zápise z jednání kontrolního výboru (Praha.eu – zastupitelstvo, výbory) ze dne 7. 6. 2017 lze konstatovat usnesení kontrolního výboru č. 03/25/2017, podle kterého Mgr. et. Mgr. Jakub Michálek zveřejněním části fotokopie „Oznámení o činnostech, o příjmech a darech a o nemovitém majetku zastupitele“ – příloha č. 2 etického kodexu, týkajících se údajů o výši odměny, označených jako neveřejné, se dopustil porušení standardů politické morálky. Toto usnesení navrhl člen opozice a kromě Jakuba Michálka a Ivana Hrůzy z KSČM  pro něj hlasovali všichni přítomní.
 
Monika Hášová – advokátka, zastupitelka HMP a členka kontrolního výboru
 
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: .

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Luboš Rosí. Pozoruhodná cesta od normálního novináře k ústřednímu cenzorovi. Pak se Petr Žantovský zaměřil na cenu, kterou si roky navzájem uděluje ghetto vyvolených

7:17 Luboš Rosí. Pozoruhodná cesta od normálního novináře k ústřednímu cenzorovi. Pak se Petr Žantovský zaměřil na cenu, kterou si roky navzájem uděluje ghetto vyvolených

TÝDEN V MÉDIÍCH Zavíráním diskusí, blokováním mailové komunikace nevhodných odesílatelů či z nepohod…