Moravec slibuje, že se v kauze Rath dozvíme něco nového

10.06.2012 11:24

Hlavním tématem nedělního diskuzního pořadu Václava Moravce bude aktuální vývoj v kauze exhejtmana Davida Ratha . Diskuse se zúčastní ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil (ODS) a jeho stínový protějšek z ČSSD Jiří Dienstbier.

Moravec slibuje, že se v kauze Rath dozvíme něco nového
Foto: Hans Štembera
Popisek: Václav Moravec

„Na úvod jsme dnes připravili exkluzivní rozhovor. Říká Vám něco jméno Libor Gregor? Sice ho neuvidíte, ale pouze uslyšíte... A řeč bude nejen o kauze Rath, kterou svým oznámením spustil,“ lákají tvůrci Otázek diváky k obrazovkám.

Proč je takové haló?

A na Facebooku fanoušci pořadu jsou často kritičtí. Například Lukáš Daniel. „Proč je například takové haló k vůli kauze Rath? Vždyť všichni víme, že je země prolezlá zloději, proč nesedí Topolánek, Vondra, Gross a další? Když už se začínají nazývat věci pravými jmény, tak v otázkách ukažte na další kauzy, a podořte tím jejich vyšetření,“ vyzval  ČT.

A autoři OVM odpověděli: „Lukáši, budeme se věnovat i resortu spravedlnosti, fungování justice, atd. Pokud jsou zde ale vážné indicie, že má docházet k propojení politiky a orgánů, které by na ní měly být nezávislé, pak to není možné ignorovat a bez řešení takových problémů se nepodaří vyřešit nic moc dalšího.“

V pořadu tak vystoupí i Jiří Přibáň, profesor práva, Cardiff Law School a Igor Stříž, 1. náměstek Nejvyššího státního zástupce.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: ann

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Po pořadu ČT odsouzeni Václav Moravec, Babiš i Pirát Bartoš. Nadávky i nové informace

21:35 Po pořadu ČT odsouzeni Václav Moravec, Babiš i Pirát Bartoš. Nadávky i nové informace

Dnešní vysílání pořadu Otázky Václava Moravce se přetřásalo v průběhu odpoledne i na sociálních sítí…