My jsme děcka z StB, my jsme všichni pitomý. Koluje básnička o Andreji Babišovi z velmi zajímavého místa

22.10.2014 10:21 | Zprávy
autor: luš

Známý brněnský aktivista Matěj Hollan, který uspěl v komunálních volbách jako lídr hnutí Žít Brno a který se společně s lidovci, zelenými a hnutím ANO bude následující čtyři roky podílet na vedení města, ještě ani nezačal pořádně úřadovat a už si zadělal na problém. Po sociálních sítích totiž koluje satirická básnička, kterou v létě sepsal na šéfa hnutí ANO Andreje Babiše.

My jsme děcka z StB, my jsme všichni pitomý. Koluje básnička o Andreji Babišovi z velmi zajímavého místa
Foto: Youtube.com
Popisek: Matěj Hollan (vlevo) a režisér Jan Látal

Matěj Hollan proslul jako nesmiřitelný kritik politiky brněnského magistrátu vedeného sociálnědemokratickým primátorem Romanem Onderkou. Veřejně známým se stal zejména svými aktivitami za regulaci hazardu, sporem o odsun brněnského nádraží nebo o podobu brněnského územního plánu, které prezentoval na webu stejnojmenné občanské iniciativy Žít Brno. Vztahy s radnicí se vyhrotily na počátku letošního roku, kdy byla z popudu vedoucího marketingového a ekonomického oddělení magistrátu Jakuba Geislera zablokována facebooková stránka hnutí Žít Brno.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Příspěvky z EU na ukrajince

JAK JE MOŽNÉ, ŽE ČR NEDOSTÁVÁ Z EU PŘÍSPĚVKY NA UKRAJINCE TAK JAKO ZÁPAD EVROPY NA IMIGRANTY

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…