My nehledáme senzace, nýbrž pravdu. Bakalovo vydavatelství se ohradilo proti útokům prezidenta

08.03.2018 21:35 | Zprávy

Vydavatelství Economia a Česká televize se podle Aktuálně.cz ohradily proti slovům prezidenta, který je při svém inauguračním projevu nařkl, že se snaží manipulovat veřejností. Generální ředitel Economie reagoval s tím, že čtenářům přinášejí kvalitní a objektivní zpravodajství. „Novináři našich titulů nehledají senzaci, ale pravdu,“ dodal.

My nehledáme senzace, nýbrž pravdu. Bakalovo vydavatelství se ohradilo proti útokům prezidenta
Foto: Repro ČT
Popisek: Miloš Zeman při inauguraci

Prezident v projevu řekl, že novináři Economie si nezaslouží úctu a lidé je nemají brát vážně. Odůvodnil to tím, že vydavatelství patří podnikateli Zdeňku Bakalovi, kterého obvinil z tunelování těžařské firmy OKD.

„Hospodářské noviny, týdeník Respekt a zpravodajský server Aktuálně.cz  přinášejí svým čtenářům každý den kvalitní a objektivní zpravodajství,“ uvedl generální ředitel Economie Roman Latuske. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: sla

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Popírání genocidy

Chápu vás dobře, že vy byste chcete zrušit zákon, který za trestný čin považuje popírání genocidy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Stanjurovy lži: Rychlá finanční pomoc a 40 miliard na obnovu. Plnění slibů však v nedohlednu

4:43 Stanjurovy lži: Rychlá finanční pomoc a 40 miliard na obnovu. Plnění slibů však v nedohlednu

„Vůbec si nedovedu představit, že to, co si dovolil ministr financí, bych si dovolila já či některý …