Na internetu koluje drsné VIDEO: Cikáni jsou zm*di, hlásá na něm malá holčička a řeže polštář pálkou

04.08.2017 14:51

Po sociálních sítích koluje video malé holčičky, která se rozhodla, že se bude bavit tím, že pálkou rozmlátí polštář. Muž, který při této činnosti holčičku nahrává, se jí ptá, jestli si u svých hrátek bude představovat, že mlátí cikána nebo muslima.

Na internetu koluje drsné VIDEO: Cikáni jsou zm*di, hlásá na něm malá holčička a řeže polštář pálkou
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Romský festival v Chanově
reklama

Na internetu koluje video, které trvá jen něco málo přes půl minuty, ale to, co zachycuje, je skutečně zarážející. Filmovou hvězdou se na něm stává malá holčička v bílých šatičkách s kytičkami, která se chystá hrát si. S červenou baseballovou pálkou v ruce se chystá „zbít polštář“. „A budeš si představovat, že je to cikán, nebo muslim? ptá se muž, který si u toho chce holčičku nahrát. „Jo!“ odpovídá dívenka zaníceně.

A dá se s vervou do díla. Tříská polštář hlava nehlava a muž ji ještě povzbuzuje: „Pořádně, dej mu.“ Po chvilce ale holčičku velmi zvláštním způsobem krotí. „Počkej, jenom mu zlom pár kostí, nezabij ho,“ nabádá dívenku, která udýchaná už nezvládá zasazovat další prudké rány. Když holčička konečně přestane třískat do polštáře, ptá se jí muž: „Co to je?“ „Cikán,“ odvětí dívenka v krátkém filmu, na který upozornil např. server Romea.cz.

„A co jsou cikáni?“ ptá se dál kameraman. „Zlí,“ odvětí pohotově malá slečna. Kameramanovi to však nestačí a chce z holčičky dostat ještě jinou odpověď. Dívenka se zamyslí, a i když ještě šišlá, po pár vteřinách odpoví: „Jsou to zmrdi.“ A muž se zasměje.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO „Mladý zas*an!“ Výbuch slovenského premiéra kvůli viru. Starší lidé v ohrožení

8:35 VIDEO „Mladý zas*an!“ Výbuch slovenského premiéra kvůli viru. Starší lidé v ohrožení

Slovenskému premiérovi Igoru Matovičovi poněkud ruply nervy v souvislosti s růstem tempa šíření náka…