Na protiislámské akci v Brně to vřelo: Kolaborant Dienstbier, kreatura Šabatová! Tento liberální režim nahradit národní vládou. Nic než národ!

6. 2. 2016 18:30

REPORTÁŽ Dělnická strana sociální spravedlnosti uspořádala v sobotu v Brně shromáždění odpůrců imigrace, kterého se na náměstí Svobody zúčastnil asi tisíc lidí. Na rozdíl od loňského prvomájového průvodu, kdy se proti organizátorům postavily asi dva tisíce účastníků protiakce „Brno blokuje", sobotní akce proběhla bez incidentů a podle plánu pořadatelů.

Na protiislámské akci v Brně to vřelo: Kolaborant Dienstbier, kreatura Šabatová! Tento liberální režim nahradit národní vládou. Nic než národ!
Foto: David Daniel
Popisek: Protestní pochod v Brně proti islamizaci

Jako první z řečníků krátce po druhé hodině po poledni vystoupil předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti Tomáš Vandas. Ve svém projevu hned na úvod napadl politiku Evropské unie a její politické špičky, které podle něj způsobily katastrofu a umožnily obrovský nárůst imigrace a hrozbu islamizace. „Události z podzimu loňského roku v Paříži potvrzují, že máme pravdu, když říkáme, že jsme ve válce s islamismem a že je potřeba radikálně konat,“ řekl Tomáš Vandas, podle nějž je nesmysl vymýšlet kvóty na přerozdělení imigrantů, ale i podpora Turecka, kdy se má platit za hlídání hranic a „my jako Česká republika už dnes budeme platit půl miliardy korun jen za to, abychom podporovali turecké islámské klany, které jsou napojeny na Islámský stát“. Vandas také promluvil o událostech ze silvestra a o incidentech v Kolíně nad Rýnem a jinde: „Policie nekonala, dozvídáme se, že někde v evropských městech vládnou imigrantské gangy a ovládají celé čtvrti. To je totální rozvrat Evropy a všechny politiky, kteří to umožnili, bychom měli vyházet, protože jsou to vlastizrádci. A Česká republika, místo aby se postavila takové politice EU, zase se česká vláda chovala poslušně, jak Brusel nařídil. Je to tím, že jsou tam kolaboranti a vlastizrádci, a já jsem přesvědčen, že s nimi jednou spravedlivě zatočíme.“ Odmítl pak, aby na české území vstoupil byť jediný imigrant.

Vandas: Dienstbier je kolaborant, Šabatová kreatura

Terčem Vandasovy kritiky se pak stali konkrétní představitelé vstřícného přístupu k uprchlíkům. „Jiří Dienstbier je typický prototyp kolaboranta, jak běží v televizi pořad o nejchytřejšího Čecha, tak Dienstbier je nejblbější Čech. Anebo ombudsmanka Šabatová, ta nemá nic jiného na práci, než vymýšlet nesmysly pro imigranty a nepřízpůsobivé, a to je v naprostém rozporu s tím, co by měla konat, tedy vystupovat v zájmu občanů České republiky. Jednoznačně požadujeme změnu zákona a ombudsman by měl být vyměněn. Tuto kreaturu by bylo potřeba z takového úřadu ihned sundat,“ řekl v Brně předseda DSSS Vandas. Kromě domácí politiky kritizoval Evropskou unii, ze které by měla Česká republika vystoupit, protože ztratila svou suverenitu. Navrhl, aby bylo uspořádáno referendum o dalším členství Česka v Unii, a on sám je pro vystoupení z EU.

Svůj proslov dále soustředil na kritiku imigrace a islámu, jako pozitivní příklad uvedl Austrálii a její imigrační politiku, a naopak za viníka současné imigrační krize v Evropě označil Spojené státy, které by si podle něj měly současné migranty naložit na loď a odvézt do USA. „Není přece možné, aby se tady bouraly kostely a zakazovaly křesťanské symboly – tato země je naše a naší musí zůstat. Potěšitelné je, že sledujeme nárůst zdravého nacionalismu ve všech zemích Evropy, i v Česku se toho konečně dočkáme. Je potřeba si uvědomit, že volbou kolaborantů nenastane změna. Tento liberální režim je třeba nahradit vládou národní, vládou sociální, pro kterou budou prioritou její vlastní občané,“ uzavřel své vystoupení Tomáš Vandas.

Tomáš Vandas

  • DSSS
  • předseda DSSS
  • mimo zastupitelskou funkci

Národní demokracie: Chceme vybudovat šestou republiku

Další řečník, předseda Národní demokracie Brno Milan Daněček, řekl, že Evropou i naším státem „obchází strašidlo multikulturalismu a neomarxismu, v jejichž čele jsou takoví jako Jiří Dienstbier, Matěj Hollan nebo Matěj Stropnický“. Národní demokracie podle Daněčka nebojuje jen proti prounijní a proimigrační politice této vlády, ale proti celému tomuto režimu, který je jen sluhou bruselských a washingtonských panovníků. Chceme vybudovat novou, šestou republiku, v jejímž čele bude vláda, která bude prosazovat národní zájmy a nastaví stejné příležitosti pro všechny slušné lidi. Národní demokraté pokračují v odkazu velkých hrdinů tohoto národa, jimiž jsou Karel Kramář a Alois Rašín, nikoli Masaryk s Benešem. Tak jako tito naši předchůdci se i my bijeme za budoucnost našeho národa,“ řekl Milan Daněček, podle něhož je naším úkolem se rvát jako lev, kterého máme ve svém státním znaku.

Štěpánek: Odrodilce politicky deportujeme na okraj společnosti

Místopředseda DSSS Jiří Štěpánek pak deklaroval odpor proti vládní politice vůči imigrantům. „Vláda nám vědomě lže, když nám říká, že zůstane u pár set imigrantů. Co se stane, až Německo zavře hranice? Celá ta masa se zastaví v naší zemi, dojde k rozvolnění národního státu, narušení kulturního klimatu a přestaneme tady být doma, a to vše za zvráceného potlesku odnárodněných liberálů, neziskovek a pomatenců, kteří se zastáváním uprchlíků zcela vědomě vyřadili z národního kmene. Tito falešní proroci domácí fronty plní zrádnou úlohu bruselských agentů,“ oslovil brněnské shromáždění Jiří Štěpánek. „Představte si, jak v českých a moravských městech táboří běženci ze zemí, kde civilizační nároky neodpovídají evropským kulturním normám, jak ve stínu gotických a barokních katedrál rituálně porážejí dobytek a jak své děti posílají žebrat,“ varoval pak místopředseda DSSS, který pak dal příznivcům své strany návod, jak dosáhnout změny, když jim doporučil, aby ji podpořili ve svobodných volbách. „Mnozí se ptají, jak se vymotat ze zničující politiky vládnoucích parlamentních elit. Je mi jasné, že v těchto chvílích pracují vztek a horká hlava. Ale to by byla voda na jejich mlýn liberální demokracie. Je jediná cesta, a to je cesta voleb. Uprchlická vlna tsunami naráží na pevnost Evropa a národovci jsou na hradbách a musejí bránit bránu i před vnitřními pomatenci, kteří ji chtějí otevřít. Pokud se spojíme se všemi upřímnými Čechy, Moravany a Slezany, nebezpečí odrazíme a odrodilce politicky deportujeme na okraj společnosti a do zapomnění a pohrdání. Hlas pro Dělnickou stranu sociální spravedlnosti bude hlasem pro tento národ a pro tuto zemi. Nic než národ!“ uzavřel svůj proslov Jiří Štěpánek.

Po projevech pořadatelé uspořádali pochod ulicemi Brna. Z náměstí Svobody velká část účastníků shromáždění prošla Masarykovou ulicí k Hlavnímu nádraží a pak přes Malinovského náměstí, Rooseveltovu ulici a Moravské náměstí došla na náměstí Svobody, kde krátce před šestnáctou hodinou organizátoři akci oficiálně ukončili.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: David Daniel

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Špičková analýza (ne)objektivity a (ne)vyváženosti ČT a ČRo v období krajských a senátních voleb 2016 skončila v koši velké Rady. Zveřejňujeme ji celou

17:53 Špičková analýza (ne)objektivity a (ne)vyváženosti ČT a ČRo v období krajských a senátních voleb 2016 skončila v koši velké Rady. Zveřejňujeme ji celou

KOMENTÁŘ Rada pro rozhlasové a televizí vysílání si za přibližně půl milionu objednala analýzu, aby …