Na tiskovce Rusnoka a Víta Bárty padl dotaz na manželku premiéra

22.07.2013 12:53 | Zprávy
autor: adr, čtk

Ve většině programových bodů je mezi vládou premiéra Jiřího Rusnoka a Věcmi veřejnými shoda, řekli po svém jednání novinářům předseda kabinetu a lídr VV Vít Bárta. O tom, zda Bártova strana úřednický kabinet podpoří při sněmovním hlasování o důvěře, se ale rozhodne až po jednání stranických orgánů a poslaneckého klubu, který Rusnok slíbil navštívit. Zástupci VV se zase chtějí sejít s některými členy kabinetu.

Na tiskovce Rusnoka a Víta Bárty padl dotaz na manželku premiéra
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vít Bárta

Bárta po schůzce s Rusnokem upřesnil, že VV mají zájem diskutovat s ministrem zemědělství Miroslavem Tomanem, například o kvalitě potravin na trhu. S ministrem dopravy Zdeňkem Žákem by chtěla strana probrat mimo jiné dostavbu dálnice D1. Bárta sám byl jistou dobu ministrem dopravy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pohádka ČT, která vás ubije. Radši se pak nebudete ptát

9:30 Pohádka ČT, která vás ubije. Radši se pak nebudete ptát

RECENZE ČT nezklamala. I v roce 2025 vypustila na Štědrý večer pohádku, kterou bylo těžké dokoukat d…