Načas hrozí odborům: Vedete zemi k bankrotu. Dufek kontruje: Radši snižte daně

28.04.2012 10:52

Premiér a šéf ODS Petr Nečas ostře odsoudil odbory a jejich protesty. Podle něj jejich počínání povede k bankrotu. Tomu se odborář Dufek vysmál.

Načas hrozí odborům: Vedete zemi k bankrotu. Dufek kontruje: Radši snižte daně
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Hlasování o důvěře vládě 27. 4. 2012. Pro vládu se vyslovilo 105 poslanců
reklama

„Není třeba strašit bankrotem,“ reagoval na projev Nečase šéf Asociace nezávislých odborů Bohumír Dufek.  „Pokud bych rozebíral projev pana premiéra, tak se musím usmát. Pokud to je ukotvená strana, nebude měnit své názory, bude konzervativní a bude snižovat daně,“ doplnil v ČT s úsměvem Dufek.Petr Nečas na ideové konferenci ODS v Českých Budějovicích napadl odbory a jejich protesty. Podle něj protesty  a stávky vedou dlouhodobě ke státnímu bankrotu.ODS na konferenci  jedná o zlepšení podmínek pro podnikání a o změnách pracovního práva pro zvýšení zaměstnanosti v České republice.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: ann
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás

17:15 Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás

Poslanec Lubomír Volný dnes opět na plénu Poslanecké sněmovny hovořil bez roušky. Mluvil mimo jiné o…