Naprostý prase, napsal Dominik Feri o poslanci Humlovi

16.08.2016 13:45

„Jak se řekne diplomatickou mluvou, že je někdo naprostý prase?“ napsal k článku SvobodnéhoFóra.cz o poslanci ČSSD Stanislavu Humlovi teplický radní za TOP 09 Dominik Feri.

Naprostý prase, napsal Dominik Feri o poslanci Humlovi
Foto: Archiv DF
Popisek: Dominik Feri, radní města Teplice

Feriho rozlítila informace serveru o tom, že Huml na svém facebookovém profilu sdílel video popírající holocaust. A ještě jej měl označit za podnětné.

„Brutální a nekorektní video. Při jeho sledování přemýšlím, zda násilí neplodí násilí a zda bychom místo masochistického pohledu do budoucnosti a opakovaného omlouvání se za viny předků neměli opravdu řešit přítomnost s vhledem do budoucnosti,“ napsal mimo jiné Huml k videu. Tento YouTube kanál podle serveru SvobodnéFórum.cz obsahuje například nahrávky sjezdů NSDAP, obsazování Ukrajiny nacisty nebo videa propagující zdravý životní styl v nacistické Třetí říši. Video, jehož si všiml server Euro.cz, z poslancova profilu již zmizelo. Poslanec se ve svém příspěvku ale mimo jiné dušoval, že neschvaluje holocaust.

„Snímek, jejž poslanec Parlamentu ČR a zastupitel města Stará Boleslav nazval ‚brutálním, nekorektním, ale podnětným‘, brojí proti ‚etnomasochismu‘ západní civilizace, která by se podle jeho autorů neměla omlouvat za kolonialismus, otroctví či křížové výpravy, mimo jiné tvrdí, že za holocaustem stojí Židé, kteří nebyli jeho oběti, ale viníci, a označují jej jen jako ‚údajný‘,“ napsal k videu Židovský a informační servis.

Původní text ZDE.

Komentátor SvobodnéhoFóra.cz Jan Jandourek Humla za video vyzývá k odchodu z politiky. „Jaká vnitřní duševní hnutí ho vedou k podobným činům, můžeme jen odhadovat. Lidově řečeno, je nejspíš hloupý nebo nevzdělaný nebo sprostý. Není ani vyloučeno, že platí všechno najednou. Jak se k tomu postaví vedení ČSSD?“ napsal Jandourek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Musí to psát, aby se uživil? Honzejk to schytal za svá slova po masakru v Ostravě

10:30 Musí to psát, aby se uživil? Honzejk to schytal za svá slova po masakru v Ostravě

Komentátorka Karolína Stonjeková se na svém facebookovém profilu opřela do komentátora Hospodářských…