Nasranej track nestačí. Rapper promluvil o manifestu nejen proti Zemanovi

10.03.2016 18:52 | Zprávy
autor: spa

Rappeři pod labelem BiggBoss nedávno sepsali manifest, ve kterém odsoudili současnou veřejnou diskuzi v České republice a chování a postoje prezidenta Miloše Zemana. Vladimír 518, jeden z iniciátorů manifestu, následně poskytl rozhovor časopisu Reflex.

Nasranej track nestačí. Rapper promluvil o manifestu nejen proti Zemanovi
Foto: FTV Prima
Popisek: Prezident Zeman v Partii na Primě

Hudebníci se začali projevovat ve veřejném prostoru. Podle rappera Vladimira 518 to neznamená, že by nějak vyměkli, jen zkrátka je na čase, aby někdo řekl svůj názor. „Jasně, mohli jsme natočit nasranej track, ale nakonec jsme si říkali, že je třeba udělat něco jiného. Něco, co se dostane mimo hranice komunity,“ vysvětluje rapper, proč zvolili protest formou manifestu.

„Chtěli jsme, aby tohle vyšlo z ghetta ven. A proto jsme chtěli sepsat vlastně uměřený text, který nebude emoce dál jitřit, ale bude situaci naopak vracet na zem – aby lidé nešíleli a nenásledovali radikální a jednoduché řešení,“ tvrdí Vladimir 518 a dodává, že poslední dobou se stále více zajímá o aktuální dění.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Braňte se ČEZu. Energetik Beran dává návod lidem i obcím

9:15 Braňte se ČEZu. Energetik Beran dává návod lidem i obcím

Podle expertů nesmí ČEZ chodit lobovat na MPO za připojování akceleračních zón větrných parků. Brání…