Nečas prý s Pospíšilem předvedl striptýz. A je všem pro legraci

28. 6. 2012 7:26

Snad nikdo ve středu nemohl pochybovat o tom, že byl premiér Petr Nečas (ODS) při svém dopoledním projevu o odvolání ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila (ODS) neklidný. Předseda vlády se tak nemá čemu divit, že si z něj dělají lidé nemilosrdnou srandu, jestliže předvedl takovýto politický striptýz, píše Alexandr Mitrofanov v komentáři, který najdete ve čtvrtečním Právu.

Nečas prý s Pospíšilem předvedl striptýz. A je všem pro legraci
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Jiří Pospíšil

Mitrofanov líčí, že nenarazil na jediného člověka, který by středečnímu prohlášení Nečase uvěřil. „Nepřál bych členům největší pravicové strany slyšet všechny ty divoké a neskrývané jízlivé dohady, co by to asi mohlo být. Ani po dvaadvacáté hodině by se některé z nich nedaly vysílat,“ píše.

Komentátor přiznává, že má premiér právo nechat odvolat členy vlády, jenže ve středu snad nikdo nepochyboval, že byl Nečas neklidný, jako by byl pod tlakem. Premiér tak podle Mitrofanova předvedl politický striptýz a jeho obnažené nitro bylo nevábné.

Ať se předseda vlády nediví, že si z něj lidé nemilosrdně utahují. „Je tu příběh jako vyšitý. O zbabělém premiérovi a kmotrech, kteří mají nahnáno, že dopadnou jako třeba David Rath. A třeba i hůř,“ míní komentátor.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jno

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Ježíšmarjá, který idiot vám toto řekl?“ Prezident Zeman se nebývale silně rozčílil při rozhovoru s novináři. Zde je důvod

7:35 „Ježíšmarjá, který idiot vám toto řekl?“ Prezident Zeman se nebývale silně rozčílil při rozhovoru s novináři. Zde je důvod

Prezident Miloš Zeman poskytl rozhovor MF Dnes. Znovu v něm zaútočil na Senát, rýpl si do vrchního s…