Nejblbější vláda? Hutka, fanoušek Pirátů, sejmul Fialův tým

06.12.2021 13:46 | Ze sítí

Zpěvák Jaroslav Hutka, který v předvolební kampani pomáhal Pirátům, nyní nešetří kritikou na nově vznikající vládu, kde právě Piráti usednou. „Možná to bude nakonec ta nejblbější vláda ze všech," napsal dokonce.

Nejblbější vláda? Hutka, fanoušek Pirátů, sejmul Fialův tým
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Hutka s kytarou

„Měl bych vědět, co to je být poddaný. Slíbil jsem věrnost holandské královně a jsem stále poddaný holandského krále. Ale teprve dnes, když vidím plazit se budoucí ministry vlády, kterou jsem volil jako svobodnou, před serpentáriem škrtičovy zemankundy, to začínám chápat," napsal Hutka evidentně s odkazem na přijímání jednotlivých kandidátů na ministry v Lánech. Prezident Miloš Zeman je kvůli své pozitivitě na covid-19 přijímá v zasklené „místnosti". 

„Trapné, ponižující, nevolnické, vystrašeně dobrovolné, vstřícně předposrané, otrocké. Holanďani takové jednání komentují: má ruku hnědou až po rameno... možná to bude nakonec ta nejblbější vláda ze všech, pokud ji ten sultán od zlatého stolu vůbec povolí vládnout," zmínil Hutka velmi kriticky.

Písničkář Jaroslav Hutka se rozhodl před volbami jasně a nahlas podpořit Piráty. Tehdy prozradil, že Piráty volil od chvíle, co se zrodili. Pirátská strana vznikla v roce 2009. Je stejně stará jako TOP 09 a jen o dva roky starší než ANO Andreje Babiše.

„Piráty jsem volil od chvíle, co vstoupili do politiky. Čím déle v ní jsou, tím více jim důvěřuji. Nejsou ani vlevo ani vpravo. Jsou důslední a pracovití. A teď, když se ty nekonečné fejkové divize ANO do nich pustily velkou podpásovostí a zmrzlinář Babiš do jejich fregat vypouští torpéda lží a ODS hází po nich oštěpy s pazourkovými bodci zlosti, jsem se rozhodl je PODPOŘIT VE VOLEBNÍ KAMPANI,“ zdůraznil i s velkými písmeny.

Jaroslav Hutka podpořil piráty

Jaroslav Hutka podpořil piráty

 

„Většinový lid si pravděpodobně neumí Piráty představit ve vládě, protože nelžou, nejsou zkorumpovaní, necucají ze státu dotace a nedělají křivé kšefty… jak můžou bez těchto zkušeností vládnout, že? Většinový Čech má představu, že politika musí být svinstvo a pokud by jím nebyla, nevěděl by si se svou náhlou nejistotou rady. A že se našli se Starosty, je jen další důvod tuto partu podpořit. Ovšem, že nic nemůže být dokonalé, se už ukázalo, když Bůh stvořil Adama a Evu,“ doplnil obratem.

Nakonec všechny čtenáře svého příspěvku vyzval, aby volili Piráty a Starosty.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Asi to jezdí na pšouky.“ Arnold měl nehodu. Velký ekolog? Jděte

21:43 „Asi to jezdí na pšouky.“ Arnold měl nehodu. Velký ekolog? Jděte

Bývalý guvernér Kalifornie, herec Arnold Schwarzenegger měl v pátek nehodu v losangeleské čtvrti Bre…